Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Freemailnál vagyok, amikor...

Freemailnál vagyok, amikor kilépek, automatikusan bejön a Newsfeed-féle vulgarmédia oldala. Miért és meddig kell ezt a számomra értéktelen szellemi repedtsarkot magam előtt látnom?

Figyelt kérdés
Állandóan vagy egyoldalú politikai propagandát nyomnak, vagy valakinek a vaginájába turkálnak, hogy ki kinek kivel mit meddig hogyan hányszor ... A primitív turkászásuknak nincs határa. Ezt kötelezően fogyasztani kell a Freemailllal?
2018. máj. 31. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy miért nem normális e-mail szolgáltatót használsz?
2018. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:

> Ezt kötelezően fogyasztani kell a Freemailllal?


Úgy tűnik. Az ingyenes dolgoknak sokszor nem pénzben, de valamilyen módon megfizeted az árát (leszámítva néhány szűk területet, mint pl. a szabad-szoftverek területét). Illetve ha valami ingyen van, akkor jó eséllyel te magad vagy az, amit értékesítettek valakinek. Jelen esetben mint potenciális olvasót értékesítettek az ominózus oldal felé.


Regisztrálj mondjuk gmail-es címet. Ott is van reklám, de legalább az olyan, ami akár érdeklődésedre is tarthat számot, hiszen a megjelenített reklám a levelezésed tartalmától is függ. (Nyilván emiatt sokaknál kiakad az adatvédelmi riasztó, de én úgy vagyok vele, ha már reklámot kell nézem, akkor legalább legyen olyan, ami akár érdekelhet is.)

2018. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!