Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tokyo Ghoul:re igaz hogy?

Tokyo Ghoul:re igaz hogy?

Figyelt kérdés

Aki végigolvasta a Tokyo Ghoul:re mangát az kérem spoilerezen néhány dolgot nekem.Szóval...



Hogy-hogy a madárijesztő Hide?Hogy élte túl?

Takizawa a kawaii fiúból hogy a fácánba lett egy elmebeteg ghoul?

Tényleg Amon is túlélte és ő is ghoul lett?

Jason is túlélte? Ugye van egy rész a 6-7.részben hogy Haise beszél egy tanárral és amikor elmegy akkor maga Jason jön elő látomásként/visszaemlékezésként és utána a pali ugyanúgy eltörte az ujját mint Jason.



2018. máj. 31. 22:05
 1/8 anonim válasza:
72%

Én úgy tudom hogy Amon ghoul lett, bár hogy hogyan az nekem rejtély. :D


Takizawát meg gondolom a bolond doki operálata ghoullá, mint pl Kanekit.

Bár, lehet hogy rosszul tudom.

2018. jún. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na:


Hide nem egészen úgy "halt meg", mint az animében, a mangában találkozott a sérült és már-már kakuja Kanekivel a csatornákban és mondta neki, hogy egye meg őt, mert harcolnia kell majd Arimával. Magyarul Hide segíteni akart Kanekinek azzal, hogy feláldozza magát. Na de Kaneki nem ette meg teljesen, viszont egy jókora darabot leharapott a szájából, állából és torkából - ezért hord maszkot és ezért nem tud rendesen beszélni. Madárijesztőként nyomozott tovább és próbált Kanekinek segíteni a háttérből.


Takizawa hasonló dolgokon esett át, mint Kaneki. Kanou vele és Amonnal is kísérletezett, megpróbált létrehozni "mégegy Kanekit", hiszen ő a legnagyobb sikerének számított kutatásai során. Szóval Takizawát bezárták egy cellába miután beleültettek egy kakuhout (mint ahogy Kanekinél is tették), éheztették, majd megetették vele az egész családját. Ezt nem tudta ép ésszel feldolgozni, azért lett ilyen.


Amon is túlélte, ő megszökött Kanoutól azt hiszem Hide segítségével. Vele is ugyan úgy kísérletezett Kanou, mint Takizawával.


Jason nem élte túl, természetesen. Nem láttam az anime hogy dolgozza fel a jelenetet, de a mangából az derül ki, hogy a fickó aki kijön és elkezdi tördelni az ujját, valójában Jason börtönőre volt anno. Amikor Jason még börtönben volt, ez a fickó kínozta halálra. Jason ezért is lett részben ilyen elmebeteg, mert őt is ugyan úgy megkínozták és az ujjropogtatást a börtönőrtől vette át, pont úgy, mint ahogy Kaneki tette azt később Jasonnél.


Izé... remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed, nyugodtan tedd fel, elég jól ismerem a mangát. :D

2018. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A második kommentelő egy isten/istennő <3

De természetesen az első kommentelőnek is köszönöm,hatalmas pacsi! :D

Hát lenne még néhány kérdésem ha nem gond.

Tényleg igaz hogy...khm...khm...van egy kis...18+ moment?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡o ͜ʖ ͡o) (Kaneki my boi tényleg megcsinálta touka chan-nal)?


Tooru ki valójában? Miért olyan mint a volt Kaneki hogy tulajdonképpen ő sem meri vagy nem tudja használni az erejét? Lehet hogy neki is van egy Rize-san hasonló alak benne és küszködik ezzel?


Urie végül gonosz lesz vagy lecsillapodik és rájön hogy végül jó helyen van? Egyébként hogy halt meg az apja így a manga alapján?


UI: De amúgy tényleg borzasztóan hálás vagyok hogy leírtad.

2018. jún. 2. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Igaz bizony, egy egész fejezet arra a bizonyos jelenetre összpontosít... :D De a lehető leg"pure"-abb módon, szóval inkább érzelmi alapon zajlik és nem is mutatnak semmit. :]


Tooru, hűha... na ez amúgy jó nagy SPOILER, szóval ha nem szeretnéd, ezt a bekezdést ne olvasd tovább. Szóval Tooru félénknek, kedvesnek, segítőkésznek látszik, nem igaz? Valójában egy óriási pszichopata a csaj. xD Kiskorában brutálisan bántalmazta az apja és az anyja sem segített... végül Mutsuki egy baltával lemészárolta az egész családját. Azt mondta ghoulok felelősek a tragédiáért, a nyomozók hittek is neki, meg nem is, de attól befogadták, mint a többi ghoul áldozat-árvát. Aztán ott meg konkrétan macskák nyelvét vagdosta ki szabadidejében. Ja, és ugye nem érezte magát jól "női" bőrben, ezért megkért mindenkit, hogy tekintsenek rá fiúként. Nem tudni, hogy ezt azért, mert tényleg transznemű-e vagy csak a bántalmazás traumájaként nem bírja elviselni ha valaki nőként néz rá. Na de valahogy ez a pszicho rész elnyomódott benne, legalább is mi sem láttuk (1-2 furcsa momentumon kívül pl. mikor off-screen megette a megölt nyomozókat az árverésen, hogy visszanyerje az erejét stb.). Később a sztoriban mikor már minden kiderült okoz jónéhány zűrt... Szóval ő Mutsuki Tooru és őszintén, én sem tudom mit mondjak vagy gondoljak. :D


Na, Urie, my boi. :D Egyik kedvenc qs tagom, nagyon jól megcsinálták a fokozatos karakterfejlődést. Ugye tudjuk milyen az elején és hogy miket gondol a többiekről. Na, ez nem egyből, de szépen lassan meg fog változni, és mire észbe kap az ember, már talán az egyik kedvenc karakterévé válik. Azért mondjuk van egy nagyobb esemény ami (szerintem) kiváltotta a folyamatot.... :(

Na az apja pedig... ha jól emlékszem, akkor egy Bagoly elleni bevetésen volt az osztagával és ugye nem bírtak vele ezért megmondta a csapattársainak, hogy meneküljenek amíg ő feltartja a ghoult. És persze egyedül nem tudott elbánni vele.- na ezt ne vedd készpénznek, de én valahogy így emlékszek most hirtelen - Egyébként Kuroiwa Takeomi (egyik nyomozó, akivel Urie már találkozott és utálja) apja is Urie apjával harcolt és Urie úgy gondolja, hogy Takeomi apja cserben hagyta az övét és ezért érez a fia iránt ellenszenvet.

2018. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó,

Nekem az lenne a kérdésem,hogy kaneki végül ki fog lépni a CCG ből és visszatér toukaekhoz vagy ez már így fog maradni?

2018. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Naná, hogy visszatér Touka-chanékhoz. :) Persze azért a QS tagok hiányozni fognak neki...
2018. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól gondolom,hogy az a csuklyás csávó,aki megmentette Saiko-t a ghoultól a parkolóban-ő Amon Koutarou?
2018. jún. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az aki megkínozta Jasont,nem Kijima volt?

És nem pont azért hiányzik Kijima lába meg a fél arca,mert Jason csinálta ezt vele,amikor kiszabadult?

Nekem így jött le.

2018. jún. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!