Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok ilyen idézeteket,...

Mondanátok ilyen idézeteket, verseket?

Figyelt kérdés

Szakítás után vagyok 1 hónappal és még mindig nagyon szeretem,viszont Ő rám sem hederít,mintha sosem lettünk volna együtt,nem ír,nem érdeklődik pedig azt momdta,hogy nem tűnik el az életemből örökre.

Meg azt ígérte,hogy én vagyok az utolsó nő az életében és úgy is akarja,hogy legyen,látom :D

1,5 évig voltunk együtt.

Tudnátok olyan idézeteket írni ami ilyenről szól,hogy nem úgy lett ahogy ígérte,már mással akar lenni helyettem,hazudott stb?

A szakításunk oka számomra érthetetlen,mert megijedt,pedig az összeköltözést tervezgettük már.

Egyik napról a másikra kitalálta,hogy már régóta nem szeret stb.


Keresgéltem idézeteket verseket de nem igazán találok hasonlót.

Ha esetleg valaki tudna,nagyon megköszönném.

24l



2018. jún. 2. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
“Szakítás előtt még kérnem kellett volna tőle egy autogramot, mert olyan jó színésszel mint ő, egy filmben sem találkoztam.”
2018. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó,jöhetnek még :D
2018. jún. 2. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvassad Juhász Gyula szerelmes verseit. Nem pont erre válasz, de nagyon szépek.
2018. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"nem érdeklődik pedig azt momdta,hogy nem tűnik el az életemből örökre."

Akkor talán keressed te őt, tegyél te érte. Nemtom te írtál -e már neki.

Nekem most a Noxtól a Hazudtál ugrott be, de talán ehhez a konkrét szituációhoz nem annyira passzol, de nemtom, hátha.

2018. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!