Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rájöttem, hogy nem abba az...

Rájöttem, hogy nem abba az iskolába kellett volna mennem ahova most járok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nyolcadik után fogalmam sem volt hova mehetnék tovább.Csekély információkat tudtam csak a középiskolákról és ezek által választottam.Eleinte csak kicsit kételkedtem hogy nem itt kéne lennem, de most, hogy már harmadik éve járok ide, érzem a teljes megbánást.Folyamatosan azon gondolkozom milyen jó is lehetne egy bizonyos másik iskolába járni. Nem érzem jól magam,szorongok ha az iskolába megyek vagy ha rágondolok.Az jár a fejemben mi lett volna ha már az elején abba a másik iskolába jelentkeztem volna.Úgy érzem kiöli a személyiségem és korlátoz az iskolám.Egyáltalán nem vagyok már önmagam.Nem tudom hogy fogok még kibírni 2 évet itt.Hogyan éljem túl?

2018. jún. 2. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Tűz ki magad elé célokat, de ha nem tetszik és van egy másik suli ahová mennél akkor hajrá de arra figyelj hogy 3 évet el vesztegettél az életetből, beszélj a szüleiddel először, milyen suliba vagy most? mit tanulsz? Hová szeretnél menni? mit szeretnél ott tanulni? mivel akarsz foglalkozni? milyen terveid vannak a jövővel kapcsolatban? hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2018. jún. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!