Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani ilyen kihívásokat?

Tudtok mondani ilyen kihívásokat?

Figyelt kérdés

Sokat kerestem neten de sehol nem találtam olyan kihívásokat amiket az utcán lehet megcsinálni pl:szólíts meg egy idegen embert, ölelj meg egy idegent stb. Tudnátok esetleg ilyesmiket írni vagy esetleg valami oldalt?

KB. 15db kellene.



2018. jún. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek annyira bénaságok és annyira kreatívtalan....
2018. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy idegent megszólítani az utcán, miért kihívás? Megölelni már inkabb, mert nem tudhatod, hogy nem fog- e reflexből leütni.
2018. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyerjél meg egy íjászversenyt, építs műholdat, majd állítsd Földkörüli pályára, indulj el a Párizs-Dakar rallyn. Ezek kicsit komolyabbak, mint valakit megszólítani az utcán, hogy mennyi az idő.
2018. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Magamból indulok ki. Vettem szappan buborék fújót, emeletes ház erkélyéből a járókelőkre fújtam. Olyan lelkesen és nevetve csapkották. Ha jó sokan vagytok egy főtéren ezt eltudnám képzelni.
2018. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!