Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá, hogy bevallja?

Hogy vegyem rá, hogy bevallja?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátnőm átjött hozzám kisminkeltem (egy neszesszerben tartom a sminkjeimet) és sminkelés közben mutattam neki az új szenpillaspirálom (Lash paradise) mondtam, hogy 4ezer forint, de tök jó, meg egy Zarás parfümömmel fújta be magát és mondta h neki is olyan volt. Sminkelés közben az küldött a másik szobába tusért, mert nem volt a nesszeszerben 2x is álküldött h keressem meg, mert nem találtam. Másnap reggel azt veszem észre nincs meg se a szempillaspiral sem a parfüm nagyon ki voltam/vagyok akadva, hogy erre képes. Ha jön valahogy úgy kéne beszéljek hozzá, hogy bevallja, mert nagyon szeretném visszakapni őket. Mit mondjak neki? 16/L

2018. jún. 4. 14:07
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hát ez már elég durva, hogy a barátnőd lop tőled. Biztos elbeszélgetnék vele, hogy mégis hogy gondolta ezt, mert ilyet nem csinál az, akinek van az arcán bőr. Vegyen a saját pénzéből, ne tőled lopkodja, amikor nem volt egy olcsó darab.
2018. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!