Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közmunkára foghatnak?

Közmunkára foghatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok kérlek minél előbb válaszoljatok nekem


Az lenne a helyzet hogy az utóbbi időben lett 2 rendőrségi ügyem ilyen verekedős és piszkálos, az egyik ügyemnel pártfogóhoz jártam de még az az ügyem nem telt le és csinaltam mégegy butaságot , de közben nagy korú lettem .

És jelenleg úgy áll a dolog hogy a két ügyet külön tárgyalják le, azt mondták hogy a tárgyaláson majd ami lesz azon :

- pénzbírságot kaphatok ha van bejelentett munkahelyem

- vagy közmunkára ítélhetnek ha nincs bejelentett munkahelyem , tényleg ilyen súlyos büntetést kaphatok ?, nemrég vegeztem az iskolában így nincsen még munkahelyem mennyek el dolgozni minél előbb ?, esetleg ha közmunka és mégis kitudom fizetni akkor is ha közmunkára ítéltek el kell mennem nem elég ha kifizetem ? Köszönöm a válaszotokat kérlek segítsetek nagyon nagyon ideges vagyok és szomorú hogy ezeket megcsináltam :((



2018. jún. 4. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Takarodj csak dolgozni, talan annak lesz foganatja.
2018. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szorulok ra de koszi
2018. jún. 4. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem is jót tenne 2-3 havi kereseted elvenni vagy jópár óra szemétszedésre kötelezni,akkor lesz benned egy kis alázat és tisztelet és nem keveredsz több ilyen balhéba.
2018. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdésre valaszoljal már mivan nem látsz ?
2018. jún. 4. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egyáltalán nem súlyos büntetések. Nem kellene eljutnod a verekedős-piszkálós ügyektől komolyabb erőszakos cselekményekig, különös tekintettel a három csapásra.
2018. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !!
2018. jún. 4. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem pénzbüntetés lesz

Simán lecsuknak

Minek kell emberkedni?!

Gondolom a pártfogód is büszke rád?! Pont azért jársz hozzá, hogy ne legyél ilyen fa rock

2018. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
műanyag lakat, és csak akkor jöhetsz ki ha elrohad. megérdemelnéd
2018. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hehe 😅😅 ez jó volt 🤫
2018. jún. 4. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!