Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hátrányomra válhat ha ilyen...

Hátrányomra válhat ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, sosem volt kapcsolatom, élből elutasítok mindent ami emberek közt van. Igy érzek.

De vannak barátaimnak nevezett emberek akik arra jók hogy ne kelljen egyedül lennem suliba, vagy egyedül vásarolnom, egyedül unatkoznom. Nem tartom őket érdekesnek. Ugyan ebből az okbol nem volt kapcsolatom. Többször randiztam, meg találkoztam fiukkal, több honapig beszéltem párral napi szinten (akiket jobban kedveltem) de mindegyik áttért arra hogy jójjekmár össze vele meg miert nem próbálom ki a kapcsolatot. Nem bírok sokáig együtt lenne (1 legtérben) emberekkel. Nekem nem lenne szügsegem arra hogy valaha valakivel találkozzak, csak nem akarok kitűnni a tóbbiek közül (meg szüleim is húlyenek néztek mikor egy ideig nem találkoztam es nem beszéltem senkivel)

Mit csinálok ha nem mással beszélek?

Imádom a sorozatokat, és bánt hogy az élet nem olyan erdekes mint egypar jólkitalált akciófilmben.

Rajzolok, videokat nézek, játszok, kifekszek a termeszetbe és egyedül, de boldog vagyok.

Ugyérzem rám van eröltetve ez az egész hogy kell mellém egy masik ember. Nem akarok se férjet, se gyereket, a rokonokkal sem szeretek találkozni. Idegesít hogy valaki a legjobb barátjának tart, utalom a közösségi oldalaoldalakt, es elsem tudom képzelni hogy képes valaki egy random ember vlogjanak örülni, vagy hogy unatkozhat annyira hogy egy masik ember életet nézze.

Lenézem és utálom az embereket.

De szeretnék mégegyet magamból, es magamat eltudnám képzelni barátomnak. Magamat szeretem xd

19/l



2018. jún. 5. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Messzire kerüljed el az ambaraket, hogy

- ne használhassad ki őket ("vannak barátaimnak nevezett emberek akik arra jók hogy ne kelljen egyedül lennem suliba, vagy egyedül vásarolnom, egyedül unatkoznom") és

- gondolataiddal ne fertőzzed meg őket!

.

Ha kifekszel a termeszetbe, vigyél magaddal egy tükröt, meglátod, a legjobban tatsző társaságot biztosítja neked.

2018. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bizonyára öntelt, beképzelt vagy valami szinten, nehezen veheted talán észre a dolgokat, amik körülötted vannak, nem racionálisan kezeled, hanem önigazolod a szociofóbiádat, valószínűleg kevésbé alakultak ki nálad egyéb dolgok, az érzelmi intelligencia esetleg, de a szociális készségek biztos nem... ezzel nem akarsz szembenézni, csak megmagyarázod, hogy ez milyen fsza és mindenki hlye.


És egyéb problémák...


Amúgy eltelik pár év és vagy rosszabb lesz, vagy jobb... majd elválik

2018. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!