Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aludjak vagy ne? Fontos nagyon

Aludjak vagy ne? Fontos nagyon

Figyelt kérdés
Szoval 4.15kor legkesobb kelnem kellene, addig meg van egy 2 ora (mar kevesebb). Megerne lefekudni aludni erre a kis idore? Tudnek aludni mert most mar faradnak erzem magam (persze eddig nem sikerult). Holnap vagyis ma alapbol hosszu napom lesz, reggel 2orat megyek vezetni utana sulizok es valamikor 16.45 es 17.00korul erek haza. Segitsetek kerlek, mert alig van mar idom, es tudni szeretnem hogy aludjak-e vagy sem, az ebredessel nem lenne gond, mert olyan ebresztom van amire a szomszed is felkelhet akar viszont nem tudom hogy hasznalna-e ez a kis ido vagy rontana vagyis faradtabb lennek.

2018. jún. 6. 02:24
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Na, hogy döntöttél?
2018. jún. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem aludtam, most cigit tekerek, megcsinalom a hajamat es indulok vezetni, ittam energiaitalt meg meg fogok is, szoval szerintem kibirom ezt a napot, ha hazaerek meg alszok.
2018. jún. 6. 04:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyira aterzem, velem mostanaban ez van mindennap:(

Nagyon rossz...

2018. jún. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De legalább magadtól eldöntötted, mit csinálj. Miért menő az, ha valaki másoktól akarja megkérdezni, mit tegyen?

A te szervezeted. Ha nem bírod, és aludni akarsz, akkor aludj. Bármilyen kevés az alvás, számít. Ha ébren akarsz maradni, akkor meg maradj ébren.

De ne mások vállalják azért a felelősséget, mert nem tudod eldönteni, hogy aludni akarsz, vagy sem.

2018. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miss Endzsi ***** válasza:

Nekem is tekerhetnél valamit:D

De szép reggelt és kitartást. Szerintem jól döntöttél.

Én sem aludtam most.

2018. jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csatrad ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz elaludni akkor is maradj az agyban, mert mar az nagyon pihenteto, hogy figyelsz a legzesedre, nem mozgatod az ujjaidat ami nagyon leterhelo az agynak, nem nezel semmit ami pihenteto az agynak, hogy nem kell figyelnie. illetve fekve a szivednek is konnyebb pumpalni. szoval legkozelebb ha nem birsz aludni akkor is csak fekudj es gondold at miket csinaltal vagy fogsz csinalni.
2018. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!