Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítják az arénában...

Hogyan tisztítják az arénában azt a rengeteg bársony széket?

Figyelt kérdés
Először voltam a Papp Lászlóban, és az elsők között foglaltam el a helyem. Míg a még szinte üres stadiont nézegettem, azon töprengtem, hogy mennyi sok ülőhely, és ezt ki és hogyan takarítja ki, mert hogy egyébként nagyon tisztának tűntek, sehol egy folt. Aztán a koncert alatt már kicsit elkezdett izzadni a hátam, és eszembe jutott, hogy te jó ég, hányan ráizzadtak már a kárpitra.
2018. jún. 6. 07:09
 1/2 csatrad ***** válasza:
0%
egy takaritono kb 13-23 szobat takarit naponta, ha csak 1 szekrol van szo szerinted mennyivel vegez egy muszak alatt?
2018. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem is azt kérdeztem mennyi idő alatt, hanem hogy mivel.

Mert nem hiszem hogy nem folyik rá ez meg az, viszont ezek olyan ragyogó tisztának tűnnek. Az ember otthon tapasztalja, hogy ha valami ráfolyik a bútorra, autókárpitra, milyen nehéz kitisztítani, hogy ne maradjon maszat.

Fogalmam sincs amúgy mennyi idő kb. 10.000 széket kitisztítani, de biztos van valami trükk, mert nem hiszem hogy a házi wanish módszerrel, vagyis 'habosítsd fel, hagyd rajta, kefézd át' módszerrel.

2018. jún. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!