Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kinyomtatok, olyan 200...

Ha kinyomtatok, olyan 200 oldalt nyomtatóval, akkor mivel tudnám őket úgy egybe illeszteni, mintha könyv lenne?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
200 oldalt, tehát 100 lapot? Vagy 200 lapot? Egyébként a legegyszerűbb és legolcsóbb spiráloztatni, ezt legtöbb irodaszer üzletben megcsinálják bagóért. Ha gerincet szeretnél neki, ahhoz a hőkötés való, ezt is csinálják már sok helyen, nem csak könyvkötők, mert hőkötő is van sok nyomdásznál, irodaszer kereskedésben stb., ha nem kell dizájnos előlap, hátlap, mert a könyvkötőnél az a drága. Házilag elég nehéz összerakni, nem fogja bírni a lapozgatást, megeshet, hogy néha a kezedben marad egy lap. Ha magad szeretnéd, akkor van egy marha jó ragasztószalag, nem tudom van -e speciális neve. Ezüst színű, és a ragadós része amolyan textiles. Nagyon ragad, azt lehetne a jól összeillesztett élekre ráragasztani, de úgy, hogy elöl hátul kicsit ráhajtani. Majd körömmel, vagy valamivel még jól bele döngölni. De itt megeshet, hogy lapozás közben kipotyognak lapok, főleg ha nem jól ütögeted össze az éleket. Én kis szolgáltatási jegyeket szoktam így összerakni egy ismerősömnek, azok bírják, de azok csak egyszer használatosak. Tehát nem lapozgatja oda vissza sokszor.
2018. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem van olyan, hogy ilyen kis sín, és lehet bele rakni lapokat. Tehát ilyen betét. Csak az olyan max. 50-60 lapot tud összefogni, de gondolom vastagabb is van. De egy ilyen hőkötés mennyibe kerül kb. átlagosan?
2018. jún. 6. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát erre a lakóhelyed körül nézelődj :-) Google-Bivalybasznád-hőkötés
2018. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!