Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idegesítő szomszéd ellen...

Idegesítő szomszéd ellen csínytevések amik őt is felidegesítik? ötleteket szeretnék!

Figyelt kérdés
Panelben lakunk úgy hogy a zajongás annyira nem jön be.Sajnos annyira gerinctelen és undorító az ember én meg annyira ki vagyok rá hogy úgy döntöttem nem hagyom magam...felveszem a kesztyűt és én is köcsög leszek.....sajnos hogy ilyen primitív módszerekhez kell nyúlni de aki ilyen mint ő azzal szemben nincs megoldás..próbáltam vele többször leülni és kulturáltan elbeszélgetni..eredménye nem lett. Adjatok tippeket!!
2010. jún. 16. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy fair tippeket tudjunk adni, el kell mondanod ő miket csinál.
2010. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen harcot már én is csináltam és nyertem is. Szívesen segítek!
2010. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Réti bubuzér ***** válasza:
100%

Kezdésnek javaslom az örök klasszikust: kutyagumit tegyél átláztszatlan papírzacskóba. Azt tedd a küszöb elé. Gyújtsd meg a zacskót. Csengess be. TIPLIZZ biztonságos távolságba. (Ha olyan helyre tudsz menni ahonnan még látod is, az pluszpont.)

Ezek után pedig egyre keményebb és keményebb dolgok jönnek, szóval készülj fel.

2010. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kérlek segítsetek...igazi szőröstalpú paraszt a szomszéd és kezdek lesüllyedni a szintjére ugyanis pont vizeletet gyűjtök egy üvegbe, amit a teraszára fogok önteni este :))

Kedves 2. Te mit ajánlanál?

Harmadik köszi a választ:)) adhatnál még tippeket!!!!!

2010. jún. 16. 11:22
 5/5 Bajer ***** válasza:
48%

Ha működik a csengője, erős celluxal ragaszd le, úgy, hogy nyomva maradjon és húzz el gyorsan. Akárhányszor is leszedi a celluxot, fél óra múlva ismételd meg. Ha leragasztaná a tiédet bosszúból, előzd meg azzal, hogy egy zárható fadobozt szerelsz a falra, a csengő köré, amihez így csak kulccsal lehet hozzáférni.

Egyszerűbb megoldás ha bemész a villanyóra terembe és ha hozzáférhető az ő villanyórája, kapcsold le és húzz el. Mindig megy majd felkapcsolni, de ha újra zajongani kezd, kapcsold le újra. Hiába csinálná veled ugyanezt, te erre úgyis rá kell, hogy szánd az időt, légy kitartó. Ő meg szépen ki fog akadni.

2014. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!