Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen idézetet írjak tablóképre?

Milyen idézetet írjak tablóképre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egész kérdésben semmi különösebb nem lenne,de bonyolítja egy kicsit a dolgokat hogy olyannak kéne adnom bélyegkép-méretű tablóképet aki fiú, 2,5 éve vagyunk osztálytársak (ő akkor jött hozzánk), nagyon sok mindent megéltünk együtt, szerelmes is voltam belé, de mára már csak barátok vagyunk. Olyan idézetet szeretnék neki ami összefoglalja azt, hogy milyen sok mindent jelentett nekem az életemben és hogy már az elejétől fogva barátok voltunk, de ha lehet akkor azért legyen benne humor is.Előre is köszönöm a segítséget :)

2018. jún. 8. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy pár jó idézet, nem akartam idézni, mert nem tudom, melyik illik rátok.

2018. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!