Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Arra a kérdése, hogy "Telefono...

Arra a kérdése, hogy "Telefonon vagy SMS-ben szeretnék értesítést kapni". Arra mi lenne a helyes válasz?

Figyelt kérdés
Annyi a történet , hogy csináltam egy bankkártyát és a csaj a bankban a fenti kérdést tette fel én meg mondtam hogy sms-ben . Ennyire hülyének nézett volna ?

2018. jún. 9. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert nezett volna hulyenek? Mibol szurted ezt le?
2018. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A helyes válasz attól függ, hogy telefonon vagy SMS-ben szeretnél értesítést kapni.

Ez egy teljesen normális kérdés, nem tudom, hogyan találtad ki hogy ezzel hülyének akart nézni.

Az is hülye kérdés például, hogy hol laksz??!

2018. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ez után a kérdés után nézlek hülyének.
2018. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval csak nekem furcsa a kérdés .Akkor csak a csaj illedelmes volt . Falun éllek nem városon ott nem kérdeznek ilyent :D
2018. jún. 9. 19:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Pacsi 3. válaszolo csokold meg a ...
2018. jún. 9. 19:11
 6/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik bank, de nem lehet, hogy van a banknak olyan applikációja, amiben el tudja küldeni az értesítéseket SMS helyett? Mert pl az SMS pénzbe kerül, az applikációban ingyenes. És ezt jelenthette az SMS-ben vagy telefonon kérdés. Legalábbis olyanról nem nagyon tudok, hogy felhívnának egy tranzakció adataival :)
2018. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

ezt sok helyen megkérdezik. A legracionálisabb válasz az sms...az ugyanis az bármikor igazolhat bármit. A beszéd alapú értesítés finoman szólva szart sem ér.


Nem nézett hülyének, hanem értelemszerűen felajánlotta a választási lehetőséget...kinek ez a jó, kinek az..

2018. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Most már tudom hogy mennek a dolgok :D
2018. jún. 9. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Osztán aszt tudgyja-é kend, hogy a bankkártyával nem kártyázni köll, hanem készpénz helyett lehet fizetni véle?
2018. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miert neztek volna hülyének? Felajanlottak két lehetőséget, amelyekből választhattál.
2018. jún. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!