Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy barátnőm más fiúkkal...

Egy barátnőm más fiúkkal bájolog, miközben pasija van. Ribisnek számít a viselkedése?

Figyelt kérdés

Osztálykirándulni voltunk három napot nemrég (tizenegyedikesek vagyunk). A lánynak van fiúja, aki az évfolyamtársunk, a srác nem volt ott. Na most, ez a lány az osztálykiránduláson állandóan a fiú osztársakkal bájolgott (szószerint ölelgette őket), meg este mikor zuhanyozni ment, akkor egy szál törcsiben belibbent a fiúzuhanyzóba (az egész osztály egy szinten volt elszállásolva és két fürdőszoba volt, megosztottuk), ott talált egy boxert, majd még mindig törölközőben bement mind a srácok szobájába , mondván, hogy megkeresi a boxer gazdáját. Később egy fiú osztársunk izgatottan mesélte, hogy hú, arcon puszilta egy lány, mennyire boldog, erre a barátnőm is arcon puszilta a srácot és még le is fotózta, majd hozzátette, hogy "hát, a pasim most féltékeny lesz, de igazából az a puszi nem jelent semmit".

Szerintem ha valaki jár valakivel, akkor meg kéne tisztelni őt minimum annyival, hogy nem áll le illegetni magát más fiúk/lányok előtt. Nektek mi erről a véleményetek? Szerintetek beszéljek vele? Egyáltalán miért csinálja ezt?



2018. jún. 10. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rosszból,de az ő dolga! Nem szép amit csinál,lehet élvezi,ha féltékeny a pasija! Az lesz a vége,hogy egyedül marad!
2018. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Személy szerint én elítélem ezt a viselkedést, de ha ehhez ilyen nagylány, akkor majd a következményei viseléséhez is legyen az. (már ha meghatná egyáltalán, hogy szakít vele a barátja) Te maradj ki belőle, hidd el, nagyban megkönnyíted az életed.
2018. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy? ennyi idősen kinek van komoly kapcsolata? én azt se tudom minek egyáltalán akármilyen kapcsolat is, mikor még gyerek az ember..
2018. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Ha zavar, nem kell vele barátkozni.
2018. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Szerintetek beszéljek vele?" Ahogy érzed. Még az is lehet, hogy hallgat rad. Vagy megmondja, hogy törődj a sajat dolgoddal...
2018. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!