Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e (s ha igen hol) Győr...

Van-e (s ha igen hol) Győr belvárosában önkiszolgáló étterem, ami nem drága, olyan turista-kajálda féle, ahova az ember betérhet egy olcsóbb főzelékre, egytálételre, v. ilyesmi?

Figyelt kérdés
Én pl. nem vagyok turista, csak jó lenne valami olcsóbb főttételt enni ebédként
2018. jún. 12. 12:05
 1/2 csatrad ***** válasza:
van jopar iskola es gyar is aminek az ettermehez lehet jegyet kapni, de csak elvitelre. altalaban bemesz hatsoajton odadod a jegyet meg a tarolot, megrakjak es csa. akar fu alatt is ha ki tudod bulizni facen keresztul.
2018. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ - bár én valami egyszerűbb megoldást keresnék, mint volt nemrég még a Baross úton a Patio. Ilyen kellene. A kispénzűekre és a turistákra nem gondol senki? Egy ekkora városban, mint Győr - kellene, hogy legyen...
2018. jún. 12. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!