Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó fantasy animét?...

Tudtok jó fantasy animét? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan fantasy animét keresek amiben a főhősnek bujkálnia kell. Az a baj hogy elég sok animét láttam és lassan kifogyok belőlük.

2018. jún. 12. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Avatar - Aang legendája

Death Note

K-project

Katanagatari

Natsume Yuujinchou

No.6

Uchouten Kazoku

Ookami Kodomo no Ame to Yuki

Rokka no Yuusha

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul


Nem tudom pontosan, mire gondoltál a 'bujdosás' alatt, de talán ezek közül találsz olyat, amilyet még nem láttál, és megfelel a követelményeknek :)

2018. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Köszönöm az anime ajánlásokat, sok érdekeset találtam. Megmagyaráznám, hogy mit értek 'bujdosás' alatt, de ha megadok egy konkrét témát mindenki arra összpontosulna és nem érkezne sok különböző, egyedi válasz. Hisz mindenkinek más-más jut eszébe a szóról. Még egyszer köszönöm a választ!

2018. aug. 13. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem gondoltam, hogy direkt nem írod ki a 'bújdosás' részletesebb kifejtését. Általában olyan válaszokat várnak vissza a kérdezők, ami 90%-ban hasonlít egy másik animére.

De örülök, hogy nálad ez nem így van és hogy találtál a listában érdekeseket.


Köszönöm a szép üzenetet ^^

2018. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!