Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit jelent az, ha valaki olyan levelet kap "állásából felfüggesztem? Illetve milyen hozadékai vannak?

Keress kérdéseket hasonló témában: munka

2018. jún. 13. 12:08  Privát üzenet  

A válaszok

"állásából felfüggesztem"

Ezen mit nem értesz?

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. jún. 13. 12:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

szó szerint. pontosítok: a levél tartalmazza.

# 2/4Időpont 2018. jún. 13. 12:40 Privát üzenet

Nem járhatsz be dolgozni, amíg ügyedben döntés nem születik. Természetesen az el nem végzett munkáért pénzt nem kapsz!

Kicsit nehéz úgy válaszolni, hogy a kiváltó okot elhallgatod! Fegyelmid lesz?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. jún. 13. 12:55 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Valami súlyos hibád miatt nem engedik, hogy az ügyedben döntésig dolgozhass.

Nem kell bejárnod és nem is járhatsz be eddigi munkahelyedre.

(Még) nem rúgtak ki, de olyannak számítasz, mintha nem is tartoznál a céghez.

Nem dolgozhatsz, a nem végzett munkáért munkabér nem jár.

.

Nagy bulit csinálhattál.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. jún. 13. 13:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha facebookom felfüggesztem akkor az eddigi üzeneteim meg maradnak tehát nem törlödnek? Sok szép emlékem van és nem szeretném öket elvesziteni
Ha felfüggesztem a facebook profilom, akkor a messengert sem fogom tudni használni?
Ha felfüggesztem magam a facebookon akkor mennyi ideig tudom utána vissza állítani és az eddigi levelezésem elveszik-e, vagy megmarad?
Ha felfüggesztem a facebook profilomat, akkor olyan lenne, mintha soha nem is lettem volna fent? És ha visszamegyek, minden a régi lesz? (ismerősöm, képek, stb)
Valaki help? Ha felfüggesztem a facebook fiókomat, akkor azt mennyi idő múlva lehet újra aktiválni? Valaki? pls
Ha felfüggesztem a facebook-ot megmaradnak fent a képeim?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!