Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes még számítástechnikai/...

Érdemes még számítástechnikai/informatikai karrierbe kezdeni?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta megszokott nálunk a számitógép és én sokat megtanultam azóta, szeretnék valami számitástechnikai szakmában dolgozni?? Van rá esélyem? A tanulás nem számit mert jó tanuló vagyok és gondolom rengeteget kell tanulni az menni fog, De érdemes ilyen szakmát vállalni? Vagy jobb ha lemondok róla?


Egyébként bocsánat, nem nagyon tudtam milyen kategoriába soroljam a kérdést.


2018. jún. 13. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A csapból is az folyik, hogy mekkora hiány van főleg JÓL KÉPZETT emberekből.


Most gimis vagy? Ha ezzel szeretnél foglalkozni, akkor keresgess a neten tutorialok/könyvek stb után és a szabadidőd egy részét fektesd bele ebbe. Legyen ez a hobbid.


Ha tudod mi fán terem akkor egyetemen az első néhány évben nem fognak gondot okozni a progos tárgyak. Ha szeretsz tanulni akkor a többi sem. Nem olyan nehéz a tananyag, hogy atomfizikusnak vagy zseninek kelljen lenned.


Szorgalom csodákra képes, de ha jó képességekkel rendelkezel akkor a szabadidőd is akad majd.

2018. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most szakiskolába járok, ezután szeretném letenni az érettségit emelt informatikával. És utána tovább folytatnám a számitástechnika és informatika területén remélve hogy sikerülhet elérnem hogy egyszer majd dolgozhassak ezen a területen.
2018. jún. 14. 11:45
 3/4 anonim válasza:
Programozás mennyire megy? Emelt infóval legfeljebb 90 pont felől dönt a programozás, viszont ha valakinek egyszerűen nincs logikája, hiába jó tanuló, kibukik.
2018. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki jó tanuló, akkor esze is van nem? Vagy vannak akik csak stréberek?


Nyugi, ha nem vagy lusta, akkor menni fog. Ha eszes vagy de nem tanulsz, akkor komolyabb helyeken könnyen elvérzel a tananyag nagy mennyisége miatt.


Az angol még fontos. Ha jó vagy beszédben írásban, akkor hamar fogsz találni melót már suli mellett is.

2018. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!