Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene megfejteni...

Valaki segítene megfejteni mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Már két napja ugyanezt álmodom hogy egy házba keresem a párom de az a ház lakatlan és más házaknál állatok vannak de itt üres az állatok helye is.Aztán valaki elkezd üldözni autóval bántani akarna én meg futok előle ez mit jelenthet?

2018. jún. 14. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Ezekre a dolgokra gondoltál ébren és az agy álomban összemixeli ezeket és így kukázza.
2018. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1: Én nem hiszek az álomfejtésben, de azért az sem allja meg a helyét, hogy csak arról lehet álmodni éjjel, amire napközben gondoltál.
2018. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csatrad ***** válasza:

Zart helyek, haz, szoba, istallo, kastely, iskola, mindig teged jelkepeznek, a hely maga az idopontot, mikor az a hely rogzodott az agyadban.

az uresseg azt jelenti, hogy nem tekinted akkori onmagadat ertekesnek, ha van valami, akkor az fontos szamodra.

Ha valami uldoz akkor az aszt jelenti, hogy menekulsz egy zavaro tenyezo elol. Ha ertelmes dolog elol menekulsz akkor pontosan az a valami amit elnyomsz a tudat alattidban es nem akarsz ra gondolni. ha valami irrealis, mondjuk egy pok, akkor az szimbolikus, a pok pl azt jelenti, hogy iranyitanak, befolyasolnak. ha absztrakt, pl egy nagy sapka akkor mentalisan beteg vagy.

2018. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÁLOMFEJTÉS kategória!
2018. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!