Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na és ezt hogy oldjam meg?...

Na és ezt hogy oldjam meg? Apám elvett egy nőt feleségül még tavaly és annak van egy 23 éves lánya.

Figyelt kérdés
és együtt voltunk Görögországba nyaralni és lefeküdtem a lányával, viszont ez most más volt mint egy átlagos szex. Én szerelmes lettem belé de hogy ő azt nem tudom, de azt tudom hogy 2 hónapja van pasija de már rég óta kedveskedik nekem.. ehh nehéz eset nem tudom mitévő legyek.

2018. jún. 14. 20:20
1 2
 1/13 fersk ***** válasza:
De mit kellene megoldani?
2018. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, ha pedig az érzés kölcsönös, jöhet a szülőkkel való beszélgetés is. Nincs ebben semmi rossz, nem vagytok vérrokonok.
2018. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs hogy tudnám felszedni ebbe a helyzetben, ráadásul azt se tudom ő hogy gondolhatja a dolgot.
2018. jún. 14. 21:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálok vele beszélni köszönöm, bár ez már megfordult a fejemben 😕
2018. jún. 14. 21:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm...ha 2 hónapja van pasija es neked is "kedveskedik", akkor izé...tényleg beszélj vele.
2018. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, azt írja hogy benne lenne csak hát ott van a pasija 2 hónapja és eddig jól meg vannak 😕 de szívesen folytatná velem( alkalmi)
2018. jún. 14. 22:53
 7/13 A kérdező kommentje:
De nekem nem az a lényeg hogy legyen alkami... természetesen nem bánom de én szeretem és számomra többet ér mint.egy szex baba 🙂😕
2018. jún. 14. 23:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Szereti a faxt! A tiédet is! Egyenlőre élvezd a helyzetet! Várj és majd kialakul!
2018. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy kuvának se nevezhető hisz múlt héten még én vettem el a szüzességét, de ennél szarabb nincs is hisz most jött meg a rokonság a ballagásomra, és közbe eröltetett vigyorral ültem /ülök ott köztük pedig valahol bennem egy világ tört most össze
2018. jún. 15. 00:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Erre a helyzetre is érvényes a mondás: házinyúlra nem lövünk. 😂
2018. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!