Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is utálja rajtam kívül a...

Más is utálja rajtam kívül a nyarat?

Figyelt kérdés

Most, hogy vége a tanévnek itthon leszek 2,5 hónapig. A barátaim nagy része messze lakik innen, szóval nem nagyon tudok velük majd találkozni. Szeretem a sulit, vagyis inkább a közösséget, eléggé kicsi suli vagyunk ezért nagyon családias az egész, nagyon szeretem. Egyke vagyok és szüleim dolgoznak, egész nap egyedül leszek itthon. A meleget sem szeretem annyira, sokszor egész este nem tudok a meleg miatt aludni.

Nektek mi a véleményetek vagy mit tanácsoltok?

17L



2018. jún. 15. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván vannak hozzád hasonló idióták.
2018. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelmes választ kéne írni
2018. jún. 15. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most tárj ki mindent és be jön a hűs , akkor jó ha van szúnyogháló minden nyílászárón . 7 kor a napos oldalt zárd majd 9 után a másikat . 30 fok környékén sajnos 22 után lehet csak mindent nyitni . Keress elfoglaltságot hobbit ismeretségeket , nyáridiákmelót stb .
2018. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jún. 15. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is utálom. Mondjuk én az iskolát is,persze az osztályt szeretem de ez nem elég

Szóval kettős sz.rba vagyok

Mindig nagyon szenvedek nyáron,sok mindent szeretnék csinálni de a meleg miatt semmi kedvem,még élni se. Az egyedüllétet viszont imádom,nekem is dolgoznak az ősök legtöbbször,és reggel 5-től 7-ig. Én zenét hallgatok és kikapcsolok.(remélem a szomszédok szeretik a metált :P)

Sok jó oldala van az egyedüllétnek,megtalálod majd benne a jót :)

Én is bezárok mindent,redőny lehúz nappal és 8-9 után kinyitni a be szúnyoghálózott ablakot.

2018. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2,5 hónap otthon es a barataiddal se tudsz talalkozni? Így erthető, ha nem a nyar a kedvenc evszakod.
2018. jún. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami lazább nyári munka talan jó ötlet lenne.
2018. jún. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. jún. 17. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, menj el dolgozni és pénzed is lesz.


De jó gyorsan állj neki a keresésnek, én tavaly húztam az időt, bénáztam, csak a legbénább cba-s árufeltöltésre vettek fel.


18f

2018. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!