Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a logikája?

Mi lehet ennek a logikája?

Figyelt kérdés
Szóval a facebook-on a kit ismerhetek rovatnak mi lehet a logikája? Kiad olyan embereket, akiket egyáltalán nem ismerek, de még csak az adatlapját sem nézhettem meg véletlenül sem, és közös ismerős közös ismerősének a közös ismerőse sem lehet. Semmilyen adat alapján nem lehet közös dolgunk, pláne, hogy én olyan sok adatot nem is adtam meg magamról, csak a születési helyet. Ha megnézem valakinek az adatlapját, akkor másnap már megjelenik a kit ismerhetekben, aztán mondjuk 1-2 nap múlva eltűnik, aztán vagy nem jön vissza többet, de olyan is van, hogy újból megjelenik pár nap múlva. Aztán olyanok is vannak, akik mindig benne vannak a kit ismerhetekben, nem tűnnek el, de legalábbis hosszú ideig ott vannak. Ha valakinek megnéztem az adatlapját, van amikor a legelején jelenik meg, és van amikor mondjuk a 20-ik, vagy az 50-ik a sorban. Ezek mitől függenek szerintetek? Csináltam egy kamu adatlapot még régebben.Ezzel a kamu adatlappal megnéztem a sajátom, és anyukám adatlapját. Jó sokára, de kiadta, hogy megnéztem, ez még régebben volt. Most ismét kipróbáltam ezt, vagyis, hogy a kamu adatlappal megnéztem, a sajátom és anyukám adatlapját, de érdekes mód, most a kamu adatlapon jött ki, hogy megnéztem a profilunkat. Sokat kitörlök, akiket nem ismerek, de aztán megint jönnek újabbak, most már beleuntam, de azt is meguntam már, hogy mindig ajánlgat újabbakat a gép.
2018. jún. 16. 09:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és még az elfelejtettem, hogy pl. ha megnéztem valakinek az adatlapját, akkor olyan is van, hogy nem jelenik meg a kit ismerhetekben, viszont megnézem a kamu adatlappal, vagy az anyukáméval, ott pedig megjelenik.
2018. jún. 16. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!