Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hétfőn érettség...

Mit csináljak? Hétfőn érettségi és semmit nem tanultam.

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Bukj meg mindenből. Ha már bukás, csinálj valami kimagaslót.
2018. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már , leülsz és 36 óra alatt lazán bepótlod a 4 év összes anyagát . Nem lehetetlen .
2018. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én sokat tanultam rá . Készültem eddig wgyy csomót nem toma sikerül eh.
2018. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd ird ki ide a kérdéseket és segitünk neked ;)
2018. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha most nagyon keményen nekiállsz és éjt-nappallá téve tanulsz, akkor kész leszel hétfőre. De ehhez nagy kitartás kell.
2018. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:

Először is vond le a tanulságot.


Amit tudsz hogy mindenből egy rövid vázlatpontszerű tőmondatos valamit megtanulsz, de ezt is össze kell állítani amihez át kell olvasni mindent és megérteni mik a leglényegesebb részek. Ezt még megpróbálhatod, de szerintem maga a teljes átolvasás és vázlatanyag összeállítása is napi 10 órában esetleg hétfőre meg van és akkor megtanulni még nem volt időd.


Másik lehetőség, hogy tanuld azokat amik mennek, mert azt csak átismételni kell. Amelyik tárgyakat nem tudod abból megbuksz és készülsz rendesen a pótérettségire, de arra már tényleg.


Röviden:


- vagy tudsz mindenből annyit, hogy ne bukj meg


- vagy szándékosan megbuksz és a pótra tanulsz


Döntsd el melyik járhatóbb neked.


Ha kell tanuláshoz segítség, hogy hogyan tanulj (mert az se mindegy) akkor írj privit.

2018. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!