Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az Akagami no...

Szerintetek az Akagami no Shirayuki-hime c. animében Shirayuki nem cukibb Obi-val, mint Zen-nel?

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Zen és Shirayuki tökéletes párt alkotnak.
2018. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is jobban szeretem a Shirayuki és Obi shippet de a sztori szempontjából nem hinném hogy összejönnek
2018. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

Jó, hogy egy "Zen párti" és egy "nem teljesen Zen párti" is válaszolt. Az viszont igaz, hogy a sztori szempontjából nem lenne jó, ha összejönnének, mert akkor Zen (egyik) főszereplőként egyedül maradna :( ...

Arigatou^^

2018. jún. 18. 19:54
 4/4 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
Én ma bele kezdtem az 1 részbe meg is néztem elég válogatos vagyok anime szempontbol de kicsit kutakodtam a szereplök iránt számomra OBI már az olvasás közbe egy olyan karakteré vált ami AHHWWW b@zmeg (fiu vagyok) megfogott a karaktere Zen-el elentétben tipikus jajhh jo herceg vagyok stb..... nem is tudom hogy tovább e nézzem
2018. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!