Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik társkereső oldalt t...

Melyik társkereső oldalt t ajánlanátok, ahol nem csak kamusok vannak, meg szórakozó idióták vannak fent, hanem komolyan társat is keresnek és nem fizetős?

Figyelt kérdés

Rengetek társkeresőn voltam már évegik és sajnos rossz tapasztalataim vannak. Esetleg van itt olyan akinek van jó tapasztalata is vagy siker élménye és tud normális oldalt ajállani?

A válaszokat előre is köszönöm!

(26f)


2018. jún. 17. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolkodj egy kicsit, mi lehet valakinek az oka, hogy kamusként ne regisztráljon be egy ilyen oldalra? Én több ilyen oldalra is beregisztráltam kamusként, de ha mondjuk telefonszámot kértek volna regisztrációkor, akkor nem regisztráltam volna be. Tehát olyan oldalt keress, ahol kötelező megadni a telefonszámot, oda csak az fog regisztrálni, aki tényleg komolyan gondolja.
2018. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmmm! Elgondolkodtató amit mondasz!🤔
2018. jún. 17. 19:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Én egyépként csak azt nem értem, hogy miért jó az valakinek, hogy azért regisztrál fel egy társkereső oldalra, hogy más embereket hülyítsen vagy szórakozzon velük? Milyen életfelfogásuk, vagy milyen élet céljuk van az ilyen embereknek? Mert nagyon retardált szellemi fogyatékosok lehetnek, akiknek ez jelent szórakozást meg elélvezést!... Nem értem miért vannak ilyen emberek a földön... komolyan mondom!......
2018. jún. 17. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:

"Mert nagyon retardált szellemi fogyatékosok lehetnek, akiknek ez jelent szórakozást meg elélvezést!"


Ló**art, sokkal jobb szórakozás nőként regisztrálni, mint férfiként.

2018. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De hiába regisztrálsz nőként, ha úgy sem tudsz vele párt találni, mert a végén úgy is kiderül, hogy pasi vagy! Akkor meg mi értelme?
2018. jún. 17. 19:46
 6/7 anonim válasza:

Hát van egy pár. elittars.hu, love.hu, randivonal.hu,parom.hu


Szextráskeresőben is van ahol nem kamusok vannak: szexneked.hu, kivanlak.hu, goldengate.hu

2018. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A Love.hut próbáltam majdnem 10 évig, sajnos nagyon sok kamus van ott is. 😐 A randivonal fiztetős, de a többiből volt már próbálkozás.
2018. jún. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!