Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a címe a filmnek?

Mi a címe a filmnek?

Figyelt kérdés
Egy film címére lennék kiváncsi Többen vannak a szobában, nem ismerik egymást (5-8-10en) addig nem tudnak kiszabadulni amíg rá nem jönnek hogy mi a közös a múltjukban. Köszi előre is a választ.

#közös pont a múltjukban
2018. jún. 17. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy fim, aminek az a címe, hogy Isteni színjáték, de semmi köze a Dante-féle műhöz, csak címében egyezik. Végig egyetlen szobában játszódik a történet, és mindegyiknek fel kell fednie valamit, amiből kiderül, hogy össze is kapcsolódnak a szálak közöttük. Hogy hogyan vannak erre rákényszerítve nem árulom el, hátha megnézed, ha nem is erre a filmre gondoltál.
2018. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de sztem nem ez lesz az a film amit keresek de azert megnézem
2018. jún. 17. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ok. nézd meg, érdekes a végkifejlet. Majd azért én is kíváncsi vagyok arra amit keresel, mert szeretem az ilyesmiket.
2018. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán az "Azonosság?"
2018. jún. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt en is lattam es keresem reg ota ezt a filmet ha ugyan arra gondolunk. Amire en gondolok abba ez volt:

Egy pasi fogta el oket es 20percenkent bejomegy azokhoz akiket elfogott es ha meg mindig nem tudjak miert vannak itt 8an akkor megol 1 embert.. es igy csokken az eselye hogy rajojjenek..es a lenyeg hogy a fia meghalt az elfogonak es a 8 ember kozre jatszott miert halt meg. Es volt egy pap o tole aids.et kapta el.. meg mitudom en mi volt meg...valami tanu vagy 8 tanu volt a cime..

2018. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!