Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki tudja...

Van itt valaki, aki tudja hogy ki vagyok én?

Figyelt kérdés

Egyszer úgy emlékszem egy fórumhoz írták, hogy tudom ki vagy, régóta figyelünk, meg ilyenek. Aztán nem találtam meg.

Egy máshol is írtak olyat valahova válaszul ami személyesnek tűnt.

Így olyan érzésem van, megfigyelik mit internetezek.

Nekik írnom nem szabad, mert kiderülhetne, hogy mégsem igaz.

Nem tudom, hogy csak paranoiás vagyok-e.

Pedig van egy két dolog, amivel tiszta vizet kéne önteni a pohárba.

Így arra kérem, ha valaki tényleg tudja ki vagyok, és látja mit netezek itt vegye fel velem a kapcsolatot.

Persze csak bizonyítékok útján hiszem el, hogy tudja ki vagyok.


2018. jún. 17. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Üldözési mániád van csak. Bárki bármit állíthat egy felhasználónév mögé (vagy itt még ahhoz sem) bújva, szinte következmények nélkül. Amúgy nagy divatja van az anonim beszólogatásoknak, fenyegetéseknek, mert azt hiszik az emberek hogy ami a neten történik azt felelősségre vonás nélkül szabadon megtehetik.


Úgyhogy megnyugodhatsz, csak rád akartak ijeszteni. Semmit nem tud rólad senki, csak azt amit te önként kiadsz magadról.

2018. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az FBI emberei mindig figyelnek drágám, ne felejtsd el letakarni a géped kameráját ha van, illetve bármilyen hangfelvevő rendszert kikapcsolni. bár a rejtett kamerákon ez se fog segíteni, a böngészésedet meg egyértelműen bárki vissza tudja nézni aki egy kicsit is ért hozzá, a facebook beszélgetéseidet meg nyílt titok hogy menti a rendszer és mindent látnak amit írsz. ha nem használsz proxyt bármilyen adatodat lekereshetik, megtalálnak téged is. jó éjt
2018. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!