Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem az egyik legjobb...

Összevesztem az egyik legjobb barátommal és túl idióta a béküléshez! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, (az egyik legjobb barátom) akivel minden nap kockulunk már majdnem 2 éve,(egyébként 7 éve ismerem) így éltük túl a sulit. Amúgy osztálytársam. Most, hogy elkezdődött a nyári szünet, és több idő lenne játszani, egyből behülyült.


Játék közben minden második kifejezése az volt rám 1 óra alatt, hogy "büdös féreg".


Ilyeneket szoktunk mondani egymásra viccből, de annyiszor mondta, hogy elbizonytalanodtam, és sértésnek vettem. Pedig semmi rosszat nem mondtam neki.


Természetesen felháborodtam és letettem a hívást. Akkor láttam, hogy kilépett a játékból.


Utána elkezdtünk írogatni egymásnak, és akkor derült ki, hogy neki áll feljebb...


Ez történt tegnapelőtt olyan 5 óra körül, és tegnap 10 órakor írtam hogy beszéljük meg. (egyébként tegnapelőtt óta mostanáig se mondtam neki egyetlen rossz szót sem.)


Bocsánatot kértem vagy kétszer is, de nem fogadja és azt mondta, hogy már nem játszik velem.


Eléggé sértődékeny és már dühös vagyok rá, de nagyon.


(a legjobb barátommal meg ilyen téren nem nagyon lennék el, mert ő nem játszik számítógépes játékokkal.)

Ma is ráírtam azzal hogy béküljünk ki, de állandóan azt hajtogatta, hogy nem, meg nem érdekel, nagyon elutasító volt, pedig most is rendes szavakat mondtam neki és bocsánatot kértem. Úgy tűnik, nem lesz már újra a barátom. Írtam neki, hogy milyen jó haverok voltunk, meg milyen dolgokat csináltunk együtt, de semmi...azt mondta, hogy elege van az ilyen sértődésekből. Pedig a hülyéje sértődött meg eddig is minden alkalommal... Hogy bírjam rá? Így véget vetni egy 7 éves barátságnak...



21-én lesz egy évzáró ünnepség, még szeptember előtt ez az egyetlen esélyem, hogy találkozzak vele.



Mit mondjak majd neki? Mert nem fog velem szóba állni szerintem.



Előre is köszi a válaszokat.


(UI.: már összevesztünk nagyobb dolgokon is kétszer, de másnapra már jóban voltunk bőven. Az egyik esetben még facebookon bocsánatot kért és kibékültünk, a másiknál pedig már röhögve fogta fel másnap az egészet.) Nem akarom elveszíteni, segítsetek!


2018. jún. 17. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne add fel őt, max. hagyj kis időd sülni-főni a saját levében, de te időnként írj neki őszintén az érzéseidről, sűrün használva a sajnálom, köszönöm, bocsánat, bocsáss meg és szeretet, szeretlek kifejezéseket. Szerintem.
2018. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!