Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik könyv jobb...

Szerintetek melyik könyv jobb a Bábel vagy az Akkor szakítsunk?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 16:12
 1/7 anonim válasza:
100%
A Bábel.
2018. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 3.14159265357989 válasza:
100%
A Bábelt még nem olvastam, de az Akkor szakítsunknál szerintem csak jobb könyvek léteznek(legalábbis szeretném ezt hinni). :D Utóbbi kínzóeszköz konkrétan. Egy az egyben lemásolta LL az SzJG-t, csak más nevekkel és helyszínekkel, fáradtabb poénokkal, stb. Bár nem vagyok nagy rajongója, de az SzJG ezerszer jobb még mindig, mint az Akkor szakítsunk.
2018. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! Természetesen jár nektek a zöld kéz.
2018. jún. 19. 17:55
 4/7 anonim válasza:
100%

Bábel!!!

Az akkor szakitsunk az nekem túl... rövid és nem tudtam jól megismerni a szereplőket meg nem tudtam nagyon azonosulni velük

2018. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hang72 ***** válasza:
100%

Bábel.

Miért? Az A.sz első 200 oldala arról szól, h a főszereplők vitatkoznak, veszekednek,szenvednek, mert szakítottak. Aztán az utolsó 2 oldalon összejönnek. És ennyi.


A Bábel pedig, sokkal viccesebb, kedvesebb, érzelmekkel teli, mint az A.sz.

Persze ez csak az én vélem|nyemm

2018. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem sokkal jobban tetszett a Bábel.

Az Akkor szakítsunk szerintem elég unalmas. Kb az egész arról szól, hogy veszekednek, mert szakítottak, és utánna újra összejönnek.

2020. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bábel 4ever
2023. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!