Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akivel nagyon...

Van egy fiú, akivel nagyon nagyon jól el vagyunk mindig. Nem tagadom, be is jön nekem. Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
Ez a fiú 24 éves, a testvérem legjobb barátja. Ezelőtt egy hónappal hívott engem ide-oda, de mivel nem rég lett vége a kapcsolatának,így nem akartam belemenni, mivel nem akartam az lenni, akivel felejt. Aztán az egyik barátnőmnek elmeséltem, egyértelműen kijelentette hogy hagyjam, ne várjak tőle sokat, stb. Aztán annyit láttam, hogy instára feltett vele egy közös képet, találkozgatnak. Mondanom sem kell mi futott végig az agyamon. :D Szombaton a fiú, írt hogy nem megyek e el vele valahová, én belementem. Nagyon sokat nevettünk, beszéltünk de ezen kívül semmi. Szerintetek mit tegyek?
2018. jún. 18. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
He- he, "aranyos" barátnőd van.
2018. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, ha bejön a srác, "hajts rá".
2018. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudok/merek kezdeményezni különben meg ráhajtottam volna.
2018. jún. 18. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írjál rá legközelebb te, hogy nem mentek- e el vakahová. Legrosszabb esetben, nemet mond, de talán az is jobb, mint a bizonytalansag, vagy ha a "barátnőd" hajt rá.
2018. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amikor talalkoztam ezzel a fiuval, csak annyit mondott hogy "nem fuzok ehez sok remenyt, mert hallottam rola egy ket dolgot, de ki tudja hogy mi lesz legalabb addig sem gondolok a szakitasra"

Egyebkent tenyleg a "baratnom"-rol nagyon undorito dolgok mennek, elegge konnyuveru.

2018. jún. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!