Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hánytam a buszon, nagyon...

Hánytam a buszon, nagyon kínosan érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hajnali távolsági járaton történt, kevesen voltak szerencsére, azonban a buszsofőr nem volt túl kedves. Viszont azóta nem tudom túl tenni magamat az eseten és félek buszozni hátha az a buszsofőr lesz. Mit tegyek?

2018. jún. 18. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Hova? Nem mindegy. Fizettél a jegyért? Bele van kalkulálva, hogy ilyen előfordul. Ahogy a balesetbiztosításod is. Nem azért volt mert piáltál, nem azért mert nem rendeltetésszerűen használtad az üléseket, előfordul. Repülőn egyszer konkrétan mikor kihozták a kaját és elkezdtwm enni, akkor hányt az előttem ülő egy zacskóba. Arra gondoltam milyen sz@r lehet neki, mivel én a nyomorult kompokon érzem úgy hogy bár meghalhatnék inkább, mint még egy hullámot ki kelljen bírnom. A legkevesebb hogy hányok, köszönjék meg, hogy csak hányok! :D Egyébként a Daedalon, az állítólag használ. Igen, jól elalszol tőle, és csak akkor kell mindent kihányni mikor felébredsz. Vigyél zacskót, az a tuti, hányjál bátran, majd belejössz!
2018. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nem.bejaros vagy keves az esely ugyanarra a buszsoforre. A soforoknek fix vonalaik vannak altalaban.

Nem irtad miert hanytal. Ha nem voltal reszeg es csak ugy rosszul lettel es elnezest kertel, akkor ennyi. Barkivel elofordulhat.

Innentol kezdve erdemes a busz elso ket soraba ulnod es ha ott ulnek szolni, hogy te neha rosszul vagy, maradhatnal elol, nehogy osszehanyd a buszt.

A zacsko nagyon praktikus legyen ketto. En jartam ugy, hogy az egyik lukas volt:-(. Ha nagyon rosszul vagy szolhatsz a sofornek alljon meg mert hanynod kell. Bar ez esetben lehet otthagy es ket tavolsagi megallo kozott ez eleg kellemetlen. Ha jofej akkor megvarja mig kidobod a tacxsot es visszaszallsz. (Sajnos hivatalosan megallon kivul nem allhatnak meg, igy ez csak videken es jofej soforrel tirtenhet meg.)


Aterzem, hogy kinosan erintett, de ne foglalkozz a sofor roszallo tekintetevel, neki a takaritassal van a baja, nem a hanyasoddal.


En tipikisan hanys utas vagyok. Ezert elore ulok, ha lehet nembusszal megyek, zacsko van nalam es ha kanyargos hegyi utakra lehet szamitani, akkor veszek be daedalonbol egy negyedet. Azert ne egeszet, mert az tenyleg olyan mint egy altato es meg leszallas utan fel napig komas az ember tole. Gyogszer helyett a gyomber is jo. Friss gyombert ha veszel zodsegesnel es egy kis darabot elragcsalsz az ut kezdeten (csipos kisse), akkor az is hanyingercsokkento.

Mellesleg a sofor nem valoszinu, hogy a sok sok utas kozul emlekezne rad kesobb (kiveve ha mindig ugyanakkor es ugyanazon a jaraton utazol es valami nagyon feltuno a megjelenesed pl. Te vagy az a Punk gyerek mar megint:-)).

2018. jún. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tartsál a ridikülödben neylon szatyrokat ilyen esetekre.
2018. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne féljél buszozni. Barkivel megeshet ilyen "malőr".
2018. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon viszont ne lepődj meg, hogy a buszsofőr, nem volt túl kedves.
2018. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne felj, velem is volt ilyen, eslonek nagyon szegyeltem magam de aztán tultettem magam rajta. Tanultam a dologbol, igy most mar mindig van egy zacsko / szatyor nalam a "varatlan esetekre" :)
2020. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!