Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy zenet hallgatok meg...

Ha egy zenet hallgatok meg egymas uttan sokszor akkor hamar meg fogom unni? (vagy megutálni?

Figyelt kérdés

lehet hulyen hangzik a kerdes de na :D :D

egy napja van a youtub-on es kb 50x mar meghallgatam es meg mindig csak ujra,ujra visszatekerem

:((


2018. jún. 18. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez tőled is függ, meg szerintem a zenétől is.

Nekem volt már úgy többször is, hogy valamit minél többször hallgattam annál jobban megszerettem. :D Aztán mégtöbbször meghallgattam, na de akkor már kezdtem kicsit unni.

Megutálni szerintem nem szokták az emberek azt a zenét, amit korábban imádtak.

2018. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mék eza zene? :D
2018. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is vagyok így ezzel néha. Ha egy szám nagyon megtetszik, szinte szerelmes leszek belé és többször is meghallgatom egy nap. Az is megesik, hogy csak egy-egy részletet tekerek vissza 8-10x is, mert nem tudok betelni vele. Ez még olyan számokkal is megesik, amiket már évek óta ismerek, de csak nemrég gerjedtem rá igazán. Nem hiszem, hogy valaha is meg fogod utálni, inkább szép lassan egyre kevesebbszer hallgatod, aztán egy időre el is felejted. Aztán később jön egy újabb hullám és megint rákattansz (legalábbis nálam így szokott lenni)... :)
2018. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat :D:D ..

amúgy NF- Why 😍😁 a zene címe 2 válaszolonak ...

2018. jún. 19. 01:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. Van olyan zene, amit évek óta, minden nap meghallgatok legalabb egyszer és nem tudom megunni. Meg persze olyan is volt sok, amit egy idő utan meguntam.
2018. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A"Despacito"- t meg egyenesen megutáltam, mert szoktam radiózni és egy időben, elkerülhetetlen volt ez a szám.
2018. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!