Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik levél továbbküldő...

Létezik levél továbbküldő szolgáltatást Magyarországon?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és szükségem lenne egy levél továbbküldő szolgáltatóra akinek a címére mehetnek a levelem és azokat továbbküldi nekem. A posta nem jó, mert személyesen kell szerződni és nem tudok emiatt szabadságot kivenni. Hozzátartozóm már nincs Magyarországon. Külföldön minden országban van egy csomó ilyen cég, de valahogy otthon egyet sem találok. Segítsetek légyszíves!

2018. jún. 20. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:

"levél továbbküldő szolgáltatóra akinek a címére mehetnek a levelem"


És azok, akik Veled akarnak levelezni, honnan fogják megtudni, hogy nem neked, hanem a szolgáltató címére kell küldeni a neked szóló levelet?

2018. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leginkább úgy, hogy elmondom nekik a levelezési címemet... Tudsz ilyen szolgáltatót? Kb. minden országban van egy rakás, nem értem otthon miért nem találok.
2018. jún. 20. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:

"úgy, hogy elmondom nekik a levelezési címemet..."


Sokkal praktikusabb lenne, ha nem a levelezési szolgáltató címét mondanád el azoknak, akik veled levelezni akarnak, hanem a te saját kinti címedet, és akkor egyből neked küldenék...

Problem solved...

2018. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez főleg akkor jó, amikor az egy cég vagy állami szerv akar levelet küldeni és nem fogadnak el csak Magyar lakcímet. Ezért létezik szinte minden országban ilyen szolgáltatás. Egyes országokban még a postával is tudsz online szerződést kötni a leveleid továbbítására. Problem has not been solved.
2018. jún. 21. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhh, nem tudtam, hogy az állami szervek csak magyarországi lakcímet fogadnak el, elnézést kérek. Van egy futárszolgálat ismerősöm, aki az NMHH-nál bejegyzett postai szolgáltató. Majd felvetem nekik.
2018. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!