Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alaptalan bukas forgalmi vizsgan?

Alaptalan bukas forgalmi vizsgan?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsgan szerintem jogtalanul buktam meg. Mivel annyi volt az ossz hibam h maradtam a sajat savomban egy korforgalomban, a 3. Lehetosegnel kellett balra elhagynom a korforgalmat ami 3 savos volt es a kivezeto szinten 3 savos volt. A korforgalomban van egy szagatott vonal ami a belsobol nyilik a kozepso savba es nem menntem be a kozepso savban hanem maradtam a sajatomban. Viszont a korforgalmat szabalyosan hagytam el..korforgalom utan zebra es utana mar szagatott vonal van ami azt jelenti h savot valthatok mivel idoben kapcsoltam h rossz savban vagyok ami nem is akkora tragedia mivel szabalyt kozben nem sertettem..a lenyeg h a zebra utan vissza neztem a holtterbe mar az ujjam az indexen volt h kihuzodom jobbra a jobbratartas vegett is ez lett volna a szabalyos megszolalt a vuzsgabiztos h forduljunk vissza..megbuktam... ami azert is nevetseges mivel mikor arra vezettem es egyszer bemenntem a kozepso savba ami a belsobol nyilik ram uvoltott az oktato es elrantotta a kormanyt h hova megyek..ezert is figyeltem vizsgan nagyon h maradjak a belsosavban..az indoklas az volt h jobbrol belemjohettek volna..de mivel a legbelso savban voltam nem is ertettem h miert mondja ezt mivel parhuzamos a korforgalom tudrommal csak nem mennek rajta at keresztul kasul a masik meg akik a 2. Kijaratnal alltak befele a korforgalomban nekik ott akkor piros van..papirt nem kaptam arrol h megbuktam tehat aztsem tudom mit irhatott be ha beirt egyaltalan valamit..utana neztem es mivel szabalyosan hagytam el a korforgalmat veszelyhelyzetet nem teremtve ez csak egy sima hibapont lett volna..meg az oktatom is mondta bem baj ha elrontom az utvonalat csak szabalyosan haladjak tovabb.... ami megis tortent plussz ugye h a sima oktatoi oran ramszolt h mer akarok bemenni a kozepsosavba..az oktatom nem szolt semmit de ismerem annyira h tenyleg duhos lett volna ha nagy hibat vetek tehat nekem az jott le akkor az o viselkedesebol h nem szabadott volna megbuknom de megis megbuktatott...furcsaltam is de akkor ideges voltam es elkeseredett es nem is kerdeztem ott rogton ra h miert is buktam meg?! Szerintetek ez lehetseges?? Tenyleg akkorat hibaztam volna??

2018. jún. 22. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hol van nálunk 3 sávos körforgalom, amit balra kell elhagyni?
2018. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!