Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent konkrétan a 6...

Mit jelent konkrétan a 6 hetes gyásztisztelet betartása valaki halála után?

Figyelt kérdés
Édesapám hétfőn elhunyt, csütörtökön temettük el és nálunk beszokták tartani a 6 hetes gyásztiszteletet. Tudom, hogy nem lehet menni bulizni, szórakozni, semmi olyasmi ami társasággal jár és jó hangulatot igényel. De mi a helyzet azzal, ha csendben szeretnék zenét hallgatni fülesen hogy csak én hallom? Nekem a zene rengeteget segítene, de most 6 hétig az is be van tiltva..Aki szintén tartsa a 6 hetet..hogy cselekedtetek?

2018. jún. 23. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A helyedben nem foglalkoznék ilyen ostoba "szabályokkal", ha neked jót tesz, hogy zenét hallgatsz, akkor hallgass. A fülhallgató jó ötlet, mert más családtagot - akinek ez nem esne jól - nem zavarsz vele.
2018. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a zenehallgatás tiltott, hanem a mulatás.

Gondolj arra, hogy a temetésen is (legalábbis városban) szólni szokott gyász-zene.

2018. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kikkina88 válasza:
Tegy ugy ahogy neked jo.ami neked segit feldolgozni.ha neked segit a zene akk hallgasd.oszinte reszvetem...
2018. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Részvétem. A párom 5 hete mdnt el. Minden nap hallgatom a kedvenc zenéit....
2018. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!