Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cosplaymade-ről rendeltetek...

Cosplaymade-ről rendeltetek már? Körülbelül mikor érkezett meg amit rendeltél? Megbízható?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 00:57
 1/3 anonim válasza:

Nem rendeltem még, de szerintem sokkal jobban jársz, ha megvarrod magadnak. Nagyon a csillagok között járnak árakban. Én megcsinálok egy 100$-os jelmezt mondjuk 3000 Ft-ból.

Nehéznek tűnhet, de amúgy könnyem meg lehet csinálni, persze a könnyebbekkel kezd :D

Veszel magadnak megfelelő anyagot kiszabod és összevarrod, mondjuk ehhez jól jöhet egy varrógép is.

2018. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ManxMan válasza:

Szia.


Nekem megjött és minden rendben volt vele. Meglepően pontos az összeállítás. Megéri az árát. Sőt inkább rendeld meg ha nem akarsz annyit bajlódni mint a kedves előttem író. Kiegészítőket is adnak. Azt pedig megnézném hogy varrod meg magadnak! :)

20napon belül megérkezett. Nagy utat tett meg!

2018. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Meleg András2 válasza:

Én is rendeltem 2 ACs jellmezt az egyiket farsangon viselnem kéne de még nem érkezett meg.

Pedig Dec4mber 16 án utaltam nekik a pénzt.


Kérdésem a szállítási informaciókat hol látom?



A másik 20 napon belül megjött ManMaxxnak de nekem azt írja nincs szállítási áll a kuválasztott országra.


Gls futár hozta nekef amit a cosplaymaderől rendeltél ManxMan?


Köszönöm a te válaszodat is.

2023. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!