Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hunland, mint kamionos cégről...

Hunland, mint kamionos cégről infót tudnátok mondani? Élőállat szállítás érdekelne. Nem a fikázos dolgokra vagyok kiváncsi, hanem merre fele járnak, fizu, turnosok, hány nap otthon, hasonlók

Figyelt kérdés

#fizetés #Közel-Kelet #Hunland #Élőállatszállítás #Merre járnak #HunlandTrade #Hunland Trade
2018. jún. 24. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én régen melóztam ott, 2007 - ben, így is érdekel?


Nem tartottunk be semmit, mentünk mint a vaklégy. A munka kutya kemény, ez nem sokat változhatott, a marha marad marha, a disznó disznó, 100 év múlva is.


90 százalékban te takarítod a pótkocsit, 90 százalékban pihenőidő alatt.


Sokkal nehezebb a ponyvás kamionnál. Sok a keleti fuvar, orosz stb. De sok a rövid is, belföldi gyűjtögetés, szomszédos országok. Egy újoncnak - aki bármikor leszámolhat - nem biztos, hogy kivaltanak egyből egzotikus vízumokat, majd idővel.


Négykéz, alkalmazkodás. Sok a bunkó. A főnök egy holland fazon, nem szerettem, nem volt jó a hangulat.


Pénz. Abban az időben 400 - 600, ma állítólag 1 milla is összejön, de hidd el nekem, azért melóért ez nem olyan sok.


Nyugaton egy jobb tartályos firmánál is megkapod, hatodik annyi hajtással.


Szóval: kalandnak, tapasztaltatnak jó, pénzben nem éri meg.

2018. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Mostanság ismerős nem dolgozhat ott neked? Hátha lenne pár friss info :)

Köszönöm válaszod!

2018. jún. 27. 16:57
 3/4 anonim válasza:
Előfordulhat hogy nem aktuális de én mostanság is ott melózok.. Kamionok jók uj volvo-kkal melóval én elvagyok 4 kézbe vagyok főként Orosz ukrán Kazahsztán ba nagyon sokat járunk Görögbe is voltam már tehát Európát/Ázsiát durván be lehet járni.. Pénz bőséges ennyit mondhatok:)
2018. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 walk w1th mee ***** válasza:
helló kérdező. jutottál valamire azóta? egyik barátom is kiszeretné próbálni,kalandvágyó:D gondoltam régi kérdés de azért megkérdem:D
2019. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!