Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az aki már rendelt Wish-ről?

Ki az aki már rendelt Wish-ről?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, milyen a termékek minősége, mire kell figyelni?

2018. jún. 24. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Millió kérdés van már az oldalról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=wish


Egy mondatban leírom neked: átvernek az árral, átvernek a termékleírással, megtévesztőek a keresési találatok. Ha már kínából rendelsz, használj más normális oldalt (aliexpress, gearbest, alibaba, stb... - ugyanaz lesz rajtuk kamu nélkül).

2018. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia,a termékek minősége viszonyul az árhoz, nem kell elvárni,hogy egy 5000 ft-os okosóra ugyanazt hozza mint egy 10 ezres.Ha ezeket figyelembe veszed rendelésnèl nem lesz panaszod rá.


A rendelések legtöbbször probléma mentesen 3-4 hét alatt érkeznek meg, általában van hozzájuk nyomkövetési lehetőség.


Ha probléma van ( késő,vagy nem megérkezett rendelés, téves rendelés, hibás cucc) írni kell az ügyféezolgalatnak és pár napon belül általában visszatérítik a vásárlás díját. Pozitívum,hogy tud magyarul az ügyfélszolgálat,így nem kell bajlódni az angollal, bár tapasztalatom az angol nyelvű panasz esetén gyorsabban jön a válasz.

2018. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én ajánlani tudom őket, elég sok mindent rendeltem már tőlük,nem lehet rájuk panaszom.
2018. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Eddig minden rendelesem.megjott

Az ar korrekt

A minoseg is eddig rendben volt


Ruhat, kiegeszitot, szexualus segedeszkozt, egyebeket rendeltem. Alt 2-4 het de volt ami megjott 1 het alatt.

2018. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En is rendeltem megjott minden olcso nagyon ahoz kepest a minoseg jo egy valaminel ereztem stajtve magam rendeltem fenkovet es a kepen a leirasban nagyobb volt mint ami jott kb a fele annak de ettol eltekintve jo es remek holmik vannak ott
2018. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én főleg appróbb autós kiegészítőket (poénos matrica, kormányvédő, gps tartó) terveztem vásárolni, mert elég jó árakon kínálja ezeket.
2018. jún. 25. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!