Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem? A pénztáros...

Ezt mire véljem? A pénztáros tegezve köszön, aztán magázva búcsúzik.

Figyelt kérdés
Szupermarket. Előírás? Vagy csak rájött, hogy idősebb vagyok, mint először gondolta? Talán mély a hangom... Többször is előfordult (másnál).
2018. jún. 24. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Gyors oregedes esete.
2018. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hülye egy nyelv a magyar..


Engem is mindenki tegez, aztán ha visszategeződök, akkor az idősebbek besértődnek, és egy részük utána elkezd magázni, a többi meg folytatja a szemtelenkedős tegeződést.

2021. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást így több mint 3 év után. Nem is emlékszem, mikor volt ilyen utoljára, már nem nagyon tegeznek szerencsére vagy sajnos, esete válogatja :)
2021. szept. 11. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem az Aldiban meg par fiatal kasszascsaj magaz, miközben sokkal idôsebb idegeneket nem.


Olyan is volt, hogy legközelebb mar magaztam, akkor meg nem köszönt. Mintha kicsit zavarban letz volna.

2023. febr. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ez néha azzal is összefügg, hogy tetszik neki az ember, vagy nem, és milyen a hangja. Az említett esetben valószínűleg az arcom alapján fiatalosabbra számíthatott. De ugye ezt több mint 4 éve írtam ki... Azért köszönöm a hozzászólást.
2023. febr. 18. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!