Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok magammal mit kezdeni egész nyáron?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon gáz dolog itt tanácsot kérne, de én mégis megteszem. Szóval nincs semmi programom nyárra, nagyon pénzem sincs és olyan emberek sem nagyon akadnak akik ráérnének bármire is. Nyáron mindig ez van begubózok a szobámba és már lassan depresszióval küdködve élem ott mindennapjaimat. Segítséget kérnék, hogy így mégis mit kezdjek magammal két egész hónapig?Csak értelmes válaszokat kérek.Előre is köszönöm! 16l

2018. jún. 25. 00:27
 1/4 anonim válasza:

keress izgi sorozatokat, abból soha nem elég :D

Ha van hozzá kedved, sportolj

Ha van háziállatod, akkor foglalkozz vele többet, kutyával jót lehet futni is :)

2018. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is lány vagyok és ugyanezzel szenvedtem sokáig, szerintem próbálj ki pc-s játékokat. Nagy a választék ráadásul a fiúk körében is "tiszteltebb" leszel. Ott szerezhetsz új barátokat pl Skype és velük beszélhetsz (persze csak hanggal).

Tudsz sportolni,rajzolni,festeni,olvasni...

Előtted az egész nyár, hajrá... :)

15/l

2018. jún. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igaz, én már nem a te korosztályod vagyok, 20-on felül vagyok, de szerintem kirándulj. Biciklid biztosan van otthon vagy valami ismerősnek. Biciklizz. Nézz ki egy útvonalat, persze ahol van bicikliút és biztonságos. Vigyél magaddal egy-két liter vizet, pár gyümölcsöt, naptejet, és valami olyan eszközt, amin hallgatsz zenét közben. Telefon és gázspray legyen nálad, biztos ami biztos. Mozogsz, hallgatod a kedvenc zenédet és közben még jársz is egy-két helyen, plusz nem drága.

Másik ötletem, hogy szerezz egy háziállatot. "Kiscicaszezon" van. Egy kisállat mindig jó barát, tapasztalatból tudom. De bármilyek kisállat jó lehet. A macska a legjobb, persze ha nem vagy rá allergiás és nem ellenzik a macskát a szüleid. Nem drága, a cica alom nem drága, cicakaját meg lehet oldani. Veszel májat, disznómáj nem szokott mindig drága lenni. Megfőzöd neki répával, összeturmixolod. Ekkor is csinálsz valamit legalább. :) Az én kiscicáim imádják. :)

Harmadik tippem, hogy ne burkózz be a sötét szobába. Én is gyakran ezt csináltam, és egyre rosszabb lett. Ellustultam és elgyengültem. Takarítsd ki a házat mondjuk, főzz valamit ha tudsz. :)

Negyedik tippem, hogy kreatívkodj. Csinálj díszeket, fess, színezz, hidd el nem gyerekes dolog annak ellenére hogy sokan azt hiszik. Mai napig szoktam díszeket készíteni.

Ötödik tipp, hogy olvass. Ne bent a sötét szobában! Ülj ki a napra. Teríts egy pokrócot a fűre, tedd le magad.

Hatodik tipp, hogy járj el uszodába, ha van a környéken. Mivel diák vagy kedvezményes a jegy.

Hetedik tipp, hogy kezdj el gyűjteni valamit. Béjeg, színes kavics, kagylóhéj, virágok.

Nyolcadik tipp, hogy látogass családtagokat.

Kilencedik tipp, hogy kertészkedj.

Tizedik tipp, hogy menj el dolgozni diákmunkán vagy napszámba. Gyűjtesz pénzt és még nem is unatkozol. ;)

2018. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. jún. 27. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!