Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bionikus hajprotézist nézegete...

Bionikus hajprotézist nézegetem. Állítólag ártalmatlan a fejbőrre, de ez valóban így lenne?

Figyelt kérdés
Szívesen megcsináltatnám, de kicsit szkeptikus vagyok. Azt ígéri, hogy az eredeti hajat, fejbőrt nem teszi tönkre, de ezt nehezen hiszem el.
2018. jún. 25. 06:29
 1/2 anonim válasza:
szia, hogyha úgy lenne, ahog ymondod, akor nem lenne rá kereslet. Ha pedig nem lenne jó, akkor találnál negítív véleményeket róla az interneten, nemigaz? Én is kíváncsi lennék rá én is mondjuk... Én itt találtam, ( [link] Te hol? Fel is hívtam őket, felvilágosítottak, még gondolkodom a dolgon, mert nem olcsó...
2018. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen! Ez az. Nekem nagyon tetszik. Én írtam nekik, azt válaszolták a fejtetős 2000 eurótól kezdődik, de gondolom ez a legrövidebb haj, nekem pedig a leghosszabb kellene. Neked mondtak valamit?
2018. aug. 8. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!