Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehet fájdalom mentesen...

Mivel lehet fájdalom mentesen elhagyni az élők sorát?

Figyelt kérdés
29 éves F. Nevem senki. Egy senki vagyok se jobb se rosszabb se több se kevesebb másnál. Csak egy vagyok a tömegből valaki aki próbàlja megérteni a világot. Egy ember aki tele van álmokkal egy örök álmodozó talán ez jellemez igazán engem. Pedig nem vágyom sokra csak egy lelki társra. A magány és a veszély megvilágítja hogy ki vagy valójában. Talán pályát tévesztettem lehet írónak kellett volna mennem. Talán mert nem volt mellettem senki aki valóban ismer és támogatna és felszinre hozná rejtett tehetségem. Biztos máshogy alakult volna.

2018. jún. 25. 11:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Anyámnak régen született egy lánya de sajnos csecsemő halált halt. Mikor összejött apámmal anyám nem akart gyereket. Ezért én egy nem kívánt gyerek vagyok. Nem is kéne élnem. A bátyám is állandóan megvert és gyötört mert engem okolt amiért elváltak a szüleink. Persze mikor felnőttem neki mentem és befejezte. A suli is csak szenvedés volt. Mert mindig lehetetlen szerelmeim voltak. Szóval soha nem kaptam mást csak szenvedést. Később rossz útra tértem és én okoztam szenvedést másoknak. Egyre mélyebbre sülyettem és aztán a sors úgy hozta hogy egyik éjjel megtámadtak egy cigány csapat szanaszét rugdosott. Mélypontra kerültem és meg akartam halni de nem tudtam.


Aztán elhatároztam hogy megváltozom és úgy is lett. Rrdbe jött az életem lett munkám minden renbe volt csak a nagy ő hiányzott. De csak nem jött vègül beletörődtem és hagytam hogy az élet oda sodorjon ahova akar. Nem érdekelt. Így kerültem közmunkára. Ott ismertem meg egy lányt akinek igen csak rossz híre van. Persze én nemigen adok a pletykákra de nem is nagyon foglalkoztam vele. Egyébkénk nagyon szép lány mámorìtö kisugárzással.Nem vele feküdtem le először de ő volt az első úgy mond kapcsolatom. És valöszinűleg az utolsó.Az ilyen nőt mindig 20an környékezik 5tel flörtöl és 3mal meg kapcsolatban van.Persze nem hagytam magam de esélyem nem volt beleszerettem. Tudtam hogy férjnél van nem is akartam tőle semmit. Csak szenvedtem tőle. Mikor már keztem érezni hogy kezdi fel adni megadtam magam mert szörnyen magányos voltam. Később megtudtam hogy van egy 6 éves fiúk és hogy nem lehet több gyermeke mert sajnos kiszették a méhét. Egyre jobban alakultak a dolgok köztünk és komolyan elhatároztuk hogy együtt leszünk. Én elfogadtam olyannak amilyen mert boldog voltam és bármit meg tettem volna értük.Később munkát kellett váltania mert a gyerekét el kellett látnia mert suliba ment. A lényeg az hogy egyre elfoglaltabb lett és nem tudunk találkozni. Lassan nagyon lassan el múlt a fájdalom amit a hiánya okozott. De néha még feltőr. Az a baj hogy nem vagyok egy don huán de narkó luiz álvárádó aki simán összeszed valakit. Én egy visszafogott bár szenvedélyes őszinte ember vagyok. És mivel a halak jegyében születtem érzékenyebb és mélyebb érzésü vagyok másoknál.És rohattul unom már az embereket nincs nekem már ehhez energiám. Meguntam hogy mindenki hazudik meg jácmázik. Unom az életet hogy mindig ugyanazokat a köröket futjuk értelmetlenül. És nem akarom a hátra levő èletemet magányosan eltölteni. Úgyhogy arra gondoltam hogy kiéheztetem magam. Elég vékony vagyok nem tart sokáig. De ha van akinek van jobb ötlete elfogadom. Jó volna olyan amitól csak elalszom és fájdalom nélkül annyi.

2018. jún. 25. 11:24
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted jobban jársz azzal ha öngyilkos leszel? Hát nem. Nem vagy lelkileg erős hogy végig vidd az életed. Összeszedni magad önbizalom szerzéssel lehet. De ha te úgy döntesz hogy öngyilkos leszel nyugodtan. Nem nehéz kitalálnod módszert rá de meggondolnám magam a helyedbe hogy biztos jót cselekszel? Nem a világért emberekért hanem magadért a lelkedért életem. Én csak ennyit tudok válaszolni neked. 19F
2018. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hold vonzása mindenkire hatással van minden élőlényre. A nőknek havi bajaik vannak és nem csak a testre hat hanem az elmére is. Rám mint halak kifejezetten erős hatással van. Néha úgy érzem rosszabb vagyok mint a nők ilyenkor.
2018. jún. 25. 11:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha boldog vagyok ezerszer jobban át tudom élni de sajnos olyan ritkán volt az életemben mert mindig magányos vagyok. A negatív érzéseket ugyan úgy mélyen át érzem. És nem bírom már elviselni rohadtul elegem van.
2018. jún. 25. 11:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Magamért? Pont hogy magamért nem akarok még egyszer ennyi időt magányosan eltölteni. Számomra ez nem élet csak szenvedés
2018. jún. 25. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszer

De ha beszélgetni akarsz írj :)

2018. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszélgethetünk de milyen gyógyszer?
2018. jún. 27. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!