Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud a koncepcióimhoz...

Valaki tud a koncepcióimhoz legközelebb álló filmet/sorozatot?

Figyelt kérdés
Olyan filmeket keresek, amelyekben valamiféle támadások vannak zombik vagy katasztrófa film vagy akár lehet slasher horror is, viszont ami legyen benne, hogy valami összeszedett srác/csávó legyen a főszereplő aki segít egy lánynak, vagy több embernek túlélni meg ilyesmi asszem láttam már ilyesmi filmeket de most valahogy nem találok ezer közül sem pedig tuti vannak ilyenek vagy hasonlóak... Remélem sikerült érthetően fogalmaznom a lényeget:)

2018. jún. 26. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
world war z
2018. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont azt már láttam. :/
2018. jún. 26. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez azért elég vázlatos leírás! Kb. az összes katasztrófa-, zombi-, és horrorfilm (beleértve a slashereket is) erről szól.


Amit ajánlanék, az az eredeti Romero féle Day of the Dead, illetve Dawn of the Dead, a legelső Cloverfield, a Mist, vagy a Kairo (a Pulse eredeti japán változata).

2018. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak én fogok ki olyanokat, amiben semmi kapcsolat vagy ilyesmi nincs csak mennek meghalnak és vége a filmnek, semmi hősies fiu meg jó csaj ilyesmi. Köszi gyors átnézem őket azért hátha megtetszik valamelyik. :)
2018. jún. 26. 13:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Most találtam egy pontosan ilyet, ilyen filmek érdekelnének mint ez : A horda a kirándulós film amiben a csávó mindenkit kicsinál :D
2018. jún. 26. 20:42
 6/8 anonim válasza:
Ha esetleg érdekelnek a feliratos sorozatok akkor ajánlani tudom a D-day c. sorozatot.
2018. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze jöhet az is :) Köszi!
2018. jún. 27. 12:27
 8/8 anonim válasza:
Train to Busan
2018. jún. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!