Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor érkezik egy csomagom...

Amikor érkezik egy csomagom házhoz, de nem vagyok otthon, akkor megkérhetem a postást, hogy szállítsa a legközelebbi posta pontra hogy ott majd át tudjam venni?

Figyelt kérdés
És a rendelést pedig nem tudtam leadni úgy hogy posta pontos legyen mert nem volt ilyen opció az oldalon,csak nem biztos hogy azon a napon otthon leszek amikor hozzák és ezért kerdezem hogy ilyenre van-e lehetőségem.
2018. jún. 26. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és utánvéttel fizetnék, még nincs kifizetve neten hanem személyesen fizetném..
2018. jún. 26. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérned sem kell, mert ez a normális eljárás. Hagynak értesítést, és azzal veheted át a postán.
2018. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na most megnyugodtam akkor, köszönöm szépen :D
2018. jún. 26. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

A "postapont" nem túl pontos megfogalmazás ebben az esetben mert postapont lehet egy MOL benzinkút vagy más üzlet amelyik szerződésben áll a postával.

1 v.2 kézbesítési kísérlet után a helyi/kerületi "letéti"(főpostára)viszik a csomagot 5-10napra megőrzésre.

2018. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!