Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valóban az a szokás Magyarorsz...

Valóban az a szokás Magyarországon, hogy a szakácsoknak saját különleges, drága késkészletet kell vásárolniuk, és a munkahelyükön azzal kell dolgozniuk?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen más területen ügyködöm, de nagyon is valószínűnek tartom, hogy a jobbak akkor is maguk szerzik be a késeket, ha egyébként a cég is biztosít számukra.

A gyorséttermek, s kis falatozók konyhafőnökei nyilván megelégedne a kapott eszközökkel, de a sokcsillagos helyek igényes séfjei valószínűleg akkor is vesznek maguknak késeket, ha a meglévő is kiváló.

2018. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy itt szokás-e, de dolgoztam az USÀ-ban és ott a szakácsok maguknak hozták. Tehát ha szokás, akkor nem csak nálunk.
2018. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy magyar szakács büszkén mutatta, hogy a 70 ezer forintos céges kés helyett japánból hozatott egy kézműves konyhakést..potom 250-ért..és elmondta mit tud az a kés..


aztán megnéztem a jutubon, ki, és hogy is készíti ezeket a különleges késeket Nippon országában..

...hát lenyűgöző..


nem kell saját kés, de hasznos...

2018. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A világon mindenhol, saját késekkel dolgozunk. A konyhai kések általában gyenge minőségűek.
2018. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!