Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kifehéríteni a...

Hogyan tudom kifehéríteni a farmernadràgomat?

Figyelt kérdés
Van egy nadràgom aminek màr kedz kijönni a színe. Sok mosàs vagy hogy mindig màsmosóporral mostam kezd kijönni a színe. Eredetileg egy sötét kék volt és most ilyen csúnya lilàs kék semmivel nem tudom felvenni. Kérdés:mivel tudom teljesen kifehéríteni?

#mosás #Nadràg fehérítés #fehérítő mosóporok #farmernadràg
2018. jún. 28. 13:32
 1/5 A kérdező kommentje:
*98%pamut van benne.
2018. jún. 28. 13:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom milyen állapotban van, de régen divat volt a márványos, márványosított farmer. Ezt ugyanúgy fel lehet venni bármivel. Ha viszont valóban fehéríteni akarod, akkor a Hypo, Clorox, Clormax (ezekben is Hypo hatóanyaga van), ilyen anyagba kell áztatni. Ha bizonytalan vagy, hogy ez mennyire használ. Vágj le belőle egy nem látszó helyen lévő darabot, és azt fehérítsd ki, így megtudod azt is, hogy mennyi ideig kell áztatni, lehet egy egész napot. Utána mosni kell! Hogy egy egész farmerhez mennyi szer kell? Elképzelhető, hogy egy fél, vagy egy egész flakon.

2018. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia

Tegnap beletettem a nadrágot hypoba de tettem hozzá vizet is a rozsda színű volt az elején utána rózsaszin még nem néztem meg ma de 1teljes napig lessz benne. Szerinted ha clorox-ot is használok majd az anyaga nagyon tönkre fog mennk?

2018. jún. 29. 07:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A Clorox - tudomásom szerint - kímélőbben hat, mint a Hypo. Tehát elviekben kevésbé teheti tönkre a nadrágod. Arra azért ügyelj, hogy mikor mosod a nadrágot, már a színtelenítés után, lehetőleg ne forró vízben tedd, mert kisebbé, szűkebbé teheti.

2018. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még csak annyit: ha egész nap Hypóban áztattad a nadrágod, elviekben nem szükséges még Clorox-szal rásegíteni. Persze te látod, majd az eredményt. Az utána következő tisztító mosás, hogy megszabaduljon az anyag a Hypo kellemetlen illatától, az fontos, na és persze amiatt, hogy az ilyen vegyszerrel kezelt anyag ne irritálja majd a bőröd.
2018. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!