Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki nyerne a Narutoban?

Ki nyerne a Narutoban?

Figyelt kérdés

Ki nyerne a harcban, ha tiszta erőből kűzdene mind a kettő?

/%-ra? PL: 50-50/

Itachi, vagy Kisame?


Van egy fightjuk youtube-on, de abban nem derül ki, hogy ki nyert..



2018. jún. 29. 02:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

teljes erőből?


talán Kisame nyerne, mert Itachi beteg


viszont ki tudja a Samehada miatt a genjutsuk mennyire hatja Kisame-re, de Itachi nagyon erős illúzióban, viszont Kisame charkában ütős


+ Samehada lehet eltudja nyelni a fekete lángokat, vagy talán még a Sussanoo-t is


Kisame abból erősödik minél erősebb chakra támadást indítanak ellene, viszon a taijutsu és (talán) a genjutsu a gyengéje

2018. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen? :o mindenki azt mondta, hogy Itachi 5 mp alatt nyerne.. :o
2018. jún. 29. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát azért Kisame is rohadt erős és ha a Samehada kihozza a genjutsuból, akkor máris bukta Itachi a genjutsut, de utána lenne izgalmas a harc
2018. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehát a sahmehada mióta tud genjutsubol kihozni? :DD van egy harcuk. nézd meg.. ott itachi végig genjutsuba tartotta, és mögötte állt végig.. Plusz Itachi Taijutsuban meg ninjutsuban is jobb allitolag Kisaménél.. Plusz intelligensebb, tanulékonyabb.. Most mondták :o ez igaz?
2018. jún. 29. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat szerintem meg Itachi nyerné meg a Susanoojaval vagy az Amaterasuval porrá égetné Kisamét szóval szerintem Itachi tuti nyerne
2018. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miaz, hogy Kisamenak a taijutsu a gyengéje? A fegyver nélküli Kisame ellen a taijutsu mesterének a 7. kaput ki kellett nyitnia ahhoz, hogy legyőzze. Itachi csak taijutsuval nem tudna győzni még akkor sem, ha neki is lenne kardja.


Egyébként meg mindkettő karaktert szeretem, sőt, Kisame kicsit szimpatikusabb is, de Itachi erősebb. A baráti küzdelmükben is látszott, hogy végig más történt, mint amit Kisame hitt, hogy történik.


Viszont ami tény, hogy az akkori Itachi-Kisame duót legyőzni művészet lett volna. Asumán, Kurenain és Kakashin az erejük 10%-át használva mentek át röhögve. Ők ketten, ha igazán akarták volna, akkor kegyetlenül nagy pusztítást tudtak volna okozni.


Ami érdekes bunyó lenne az az Itachi és Kisame vs Hidan és Kakuzu. :D Na, az igen. Megnézném.

2018. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, hogy Kisame mit tud csinálni a Susanoo ellen. Mondjuk maga Susanoo még akár menne is neki, hisz majdnem az összes víz elemű jutsut tudja és mivel annyi chakrája van, hogy az kegyetlen, nem lepne meg, ha csinálna 5 Megalodont meg 3 vízsárkányt és azokkal végül lefogják és összetöri Kisame valami másik víz elemű támadással, de a másik kérdés, hogy a Yata tükrével mit tud csinálni. Szerintem semmit, tehát amiatt tartom erősebbnek Itachi Susanooját. De igazából, ha jót akar magának Itachi, akkor nem hagyja, hogy idáig elmenjen Kisame, hogy mindent beterít vízzel, mert ott eléggé nagy esélye van Itachinak arra, hogy elbukik. De Kisame biztos a genjutsuba bukna bele úgy, ahogy az történt is.
2018. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!