Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy jó romantikus regény?

Egy jó romantikus regény?

Figyelt kérdés
A lényeg az legyen, hogy nem olyan szép irodalom legyen, mint a Szép remények, de nem is full nyálas, mint a csillagainkban a hiba. Modern, könnyed, de a végén legyenek mély érzelmek. Köszönöm.

2018. jún. 29. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fogsz nekem hinni, de az Anna Kareninánál modernebb jó romantikus regényt nem tudok ajánlani.

A párkapcsolatok semmit nem változtak, a társadalom volt képmutatóbb. A következményekkel ma is ugyanúgy szembesülünk.

Pl. megéri-e egy nagy szerelemért elveszíteni a gyermekünket? Milyen következményekkel jár, ha szerelem nélkül házasodunk/választunk párt? Ha egy Casanova megtalálja a párját, akkor válhat-e belőle hűséges társ? Ha valaki felrúgja a házasságát és elhagyja a családját, milyen hatással lesz az életére a környezet véleménye? Mekkora áldozatot érdemes hozni azért, akit szeretünk? Belénk szerethet az, aki először nem lát bennünk semmit?

20 éves kor körül még talán nehéz olvasmány. De házasságban élőknek, vagy 30-on túl nagyon aktuális kérdéseket feszeget.

2018. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp egyszer majd elolvasom (csak jussak könyvesbolt közelébe), de most valamivel egyszerűbbre gondoltam.
2018. jún. 29. 21:25
 3/6 anonim válasza:

Pimasz alak

Elle Kennedy könyvek

Te vagy nekem a... sorozat

Gyönyörű sorscsapás

The opportunist

2018. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem teljesen a szerelemről szól, de ha valami modern könyvet szeretnél olvasni,akkor Leiner laurától tudom ajánlani a bexit ,a Szentjohanna gimit de szinte bármelyik könyvét mert zömében egy szerelmes lányról szólnak. Egyepként nekem a Bexi sorozat tetszett a legjobban.
2018. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olvastam az egészet. :) És eddig szerelmi szálként tényleg a bexi a legjobb, de én Kingaforever vagyok és nagyon remélem, hogy az Ég veled Kornélja túlszárnyalja Márkot.
2018. júl. 2. 21:56
 6/6 anonim válasza:

Szia

Pl.:Alexandra Adornetto-tól az angyalos triológia:Lázadó,A pokol jegyese, a harmadikat pedig még nem fordították le magyarra sajna...szerintem nagyon jó könyv de a magyar borítója annyira nem tetszik az angol borítója szerintem jobban néz ki :)

[link] ez az angol borítója [link] és ez pedig a magyar borítója ez kaland,romantikus és mély érzelmek vannak benne én nagyon ajánlom ezeket a könyveket alig várom már hogy a harmadik részét lefordítsák magyarra :D

2018. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!