Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet abból valami baj, ha...

Lehet abból valami baj, ha sms-ben kaptam egy ellenőrző kódot, ami kód az instagram-fiók-é?

Figyelt kérdés
Magyarázat: Soha NEM is használok és korábban sem használtam instagramot, nincs okos telefonom, csak a saját laptopomról szoktam kizárólag netezni. Hogyan történhetett meg ez? Robot csinálta vagy mi...??? Remélem semmit nem osztanak meg a nevemben amíg az ellenőrző kódot meg nem tudják. S azt sem értem, honnan tudták meg a 20-as számomat, mert arra érkezett az sms... Segítsetek ötletekkel, kérlek! Köszi!

2018. jún. 29. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig lehetséges, hogy valaki a te adataidat használta fel az instagramhoz.
2018. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha fel is használta, nem tudhatja az ellenőrző kódot, s gondolom, ha azt nem tudja, akkor használni sem tudja. Igaz?
2018. júl. 1. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!